refuting-evolution-download

Kniha Vyvrácení evoluce 1

Pavel AkrmanKnihy a brožury 3 Komentáře

Příručka pro studenty, rodiče a učitele, kteří čelí aktuálním argumentům evoluce

Jonathan Sarfati, PhD., F.M.

Z creation.com přeložil Pavel Akrman – 12/2020. Translation granted by Creation.com – přeloženo s povolením od Creation.com.

index

Vyvrácení evoluce

Autor: Jonathan Sarfati, PhD.
Český překlad: Pavel Akrman

Stáhnout knihu

Příručka pro studenty, rodiče a učitele, kteří čelí aktuálním argumentům evoluce.

Poznámka redakce: Kniha od Jonathana Sarfatiho Vyvrácení evoluce vyšla před několika lety na světovém trhu. Autor Jonathan Sarfati, PhD. reaguje na evoluční učebnici “Učení o evoluci a podstatě vědy”, kterou vydala NAS (Národní akademie věd) v USA a systematicky jí šíří do všech škol.

Kniha Učení o evoluci měla vybavit učitele biologie strategií, jak předkládat evoluci studentům, aby jí uvěřili. NAS poskytla veřejným školám a dalším institucím obrovské množství výtisků této své knihy a doufala, že jejich přesvědčivě a profesionálně zpracovaná publikace udusí víru v biblické stvoření a dá učitelům veřejných škol všechny potřebné argumenty proti rostoucímu počtu studentů, věřících ve stvoření.

Autor knihy Vyvrácení evoluce tedy postupně vyvrací i ty nejlepší argumenty NAS pro evoluci a dlouhé věky, a odhaluje  povrchnost obhajoby převládajícího kulturního mýtu naší doby – totiž, že všechno vzniklo samo od sebe, bez Stvořitele. Přejeme každému čtenáři hojný užitek!

Přehled kapitol:

Předmluva, úvod

  1. Evoluce & stvoření, věda & náboženství, fakta & předsudky
  2. Variabilita a přírodní výběr versus evoluce
  3. Chybějící mezičlánky
  4. Evoluce ptáků?
  5. Evoluce velryb?
  6. Lidé: obraz Boží nebo jen vyspělé opice?
  7. Astronomie
  8. Jak je stará Země?
  9. Je design oprávněným vysvětlením?
  10. Závěr

O autorovi

Toto je text na zadní straně obálky knihy:

Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Václav Dostál

Nová kniha „Meze darwinismu“Z recenze „Databazeknih.cz“ mě zaujalo: „Ve škole nás učili, že přírodní výběr je základní, fakticky jedinou tvůrčí silou evoluce od bakterií po člověka. Kniha ukazuje, že to byla a stále ještě je světonázorová manipulace, která se tváří jako nezvratný vědecký výsledek. Důležitou úlohu přírodního výběru v evoluci dnes nikdo rozumný nepopírá. Je však potřeba důrazně upozornit na poslední vývoj v evo­luční biologii, který vyzvedává strukturní principy výstavby organismů, které jsou organismům vnitřní a fungují nezávisle na podmínkách prostředí. … Darwinismus není ve své oblasti nepravdivý, ale jeho… Číst vice »

Václav Dostál

Krásný dárek pod stromeček!