diskuse

Řád pro diskuse

Na tomto portálu mají registrovaní uživatelé možnost přidávat pod články vlastní komentáře. Účelem takové diskuse je v rámci tématu vzájemné sdílení informací, zkušeností či vhodné doplnění článku.

Web však neslouží jako klasické diskusní fórum. Je především vzdělávací platformou pro zveřejňování odborných článků z pohledu vědců biblického kreacionismu.

Čtenáři tu mohou sdělovat své zkušenosti, poskytnout další odkazy, upozornit na vtipné souvislosti, nový vývoj událostí, či na podobný článek jinde. Pro obecnější témata, avšak stále v rámci základní tématiky webu, slouží sekce “Všeobecná diskuse” (viz horní lišta).

1. Vkládat komentáře pod články nebo na Všeobecné diskusi mohou jen registrovaní uživatelé (k registraci potřebujete jen Vámi zvolené uživatelské jméno a platný email). Důvodem tohoto opatření je ochrana před spamem, roboty a útoky anonymních lidí.

2. Pod jednotlivé články lze vkládat jen věcné příspěvky týkající se obsahu článku. Vaše reakce na komentáře druhých nechť se opět týká pouze věcného obsahu. Dále dodržujte prosím těchto pár základních pravidel:

  • Držte se tématu článku
  • Nepoužívejte formulace, které byste nepoužili v osobní diskusi s přítelem
  • Zachovejte si smysl pro humor. Ten se hodí, a nejen na internetu 🙂

3. Může se stát, že diskuze pod článkem sklouzne do obecné roviny. V tom případě přejděte na Všeobecnou diskuzi (viz horní lišta), která je určena pro obecná témata (ovšem stále v rámci základní  tématiky webu). Jinak bude taková diskuse smazána.

4. Případné vyvolávání hádek, nesmyslných sporů a útoků vůči druhým může také skončit zablokováním uživatele.

5. Mějte prosím na paměti, že jste na stránkách, které mají být oslavou Boha Stvořitele a Spasitele Ježíše Krista. A jste vítaní hosté, pokud nebudete urážet Boha. Dbejte, prosím, napomenutí redaktorů a správců webu.

Děkujeme, že budete tento řád respektovat!

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments