IT podpora

Technická podpora

Tento prostor slouží všem uživatelům pro vkládání dotazů technického rázu v rámci tohoto webu. Svůj dotaz vložte formou komentáře níže.

Tato stránka je průběžně monitorována a odpovědi budou postupně vkládány přímo pod text vašeho dotazu.

(Nápověda k  formátování textu v komentářích)

37
Můžete přidat komentář

Please Login to comment
24 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
jhk - vlastaMarek MájíčekVáclav DostálStouraEnaXnaY Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Admin – ještě můj malý dotaz. Článek by dle mého měl obsahovat to, co říkáte – tedy o čem kniha je, kdo ji napsal, jak se jmenuje – ale zatím jsem přečetl pouhých pár – tedy přímo 2. oddíly. O ostatních budu psát až na ně přijde řada. Je jich celkem 16 plus Epilog. Takže Jste srozuměn s tím, že povídání o té knize – v tom příspěvku – nebude příliš dlouhé. Pouze tam budu moci zmínit pár bodů, které si zpětně vytáhnu z mých příspěvků, abych naznačil… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Admin – milý Admine – dostal jsem zpětnou reakci na všeobecné diskuzi od Václava Dostála – a chtěl bych poprosit – zdali by bylo možné přidat článek – něco ve smyslu – recenze kniha Mattta Ridleye – Evoluce všeho. – a přesunout tam moje příspěvky od data 7.2. 13:17 – 8.2. 10:22 / 10:36 – 12.2. 9:12 / 9:26 – 14.2. 5:13 – 15.2. 10:31 / 10:52 / 11:22 / 20:26 / 20:49 / 21:08 / 21:35 / 21:54 / 22:12 / 22:36 16.2. 13:16 – vyjádřil se k tomu… Číst vice »

Stoura
Stoura

OK. V tom případě budu hledat chybu u sebe. Nevím, jestli je za “maskovací techniku” považováno zapnuté blokování reklam a sociálních sítí (kde stejně nemám účet), případně to, že počítače, ze kterých přistupuji, jsou za firewallem. Ale žádné techniky kromě výše zmíněných nepoužívám (nebo alespoň nevím, že bych něco takového někde zapínal – nevím samozřejmě, co nastavil správce velkého firewallu). A znovu opakuji: komentáře vlastně nechybí. Jen mám (jak píšete, tak asi nejspíš jen já) v některých URL v pravé liště odkaz na předposlední namísto na poslední stránku stránku diskuse.… Číst vice »

Stoura
Stoura

Teď už je vidím také všechny. V okamžiku, kdy jsem sem psal, ale komentáře chyběly. … Aha. Možná jsem na to přišel: Je to skutečně v čísle stránky. Některé odkazy z pravé lišty mají v URL použitý odkaz na předchozí (pátou) stránku, ač samotná diskuse pokračuje na šesté a příspěvky patří tam. Například příspěvek pana Dostála z 18.6.2018 13:43 mám v liště s odkazem na pátou stránku (…/vseobecna-diskuse/comment-page-5/#comment-7990). Po kliknutí se objeví příspěvek, na který byl odkaz, ale ostatní příspěvky jsou z páté stránky. Není nějaký překlep v generování odkazů… Číst vice »

Stoura
Stoura

Obávám se, že se opět projevuje závada s mizením příspěvků.
V postranní liště jsou příspěvky z 18.6. vidět, ve všeobecné diskusi končí diskuse 17.6. kolem 11 hodiny, případně se přidá jen jeden příspěvek z 18.6. – ten, který byl naposled vybrán z postranní lišty.

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – AdminP – také děkuji za trpělivost. Pán s Vámi.

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Přeji Vám AdmineP Boží požehnání a milost a lásku Kristovu mimo jiné – zase je problém se zobrazováním komentářů. —-…))))))))) – nechtěl by Jste z nás všech udělat takové malé adminy, abychom Vás nemuseli pořád otravovat? —- – to je sranda, to neberte vážně…))))). Zdravím. V.S.

Marek Májíček
Marek Májíček

Rád bych zveřejnil článek, Jak na to?

Václav Dostál

Storo,
ať Vám pro mocniny 10 stačí E nebo stříška. Pro jistotu můžete v závorce vysvětlovat, že např. 1E6 = 10^6 je 1 milion. Bude to asi zbytečné, ale nic “hrozného” se nestane.

Stoura
Stoura

Bylo by možné do povolených značek v komentářích přidat i značky sub a sup ?
Umožnilo by to srozumitelněji napsat třeba že voda je H2O nebo že milion je 10na6.

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Děkuji AdmineP. Přeji požehnané dny v milosti a lásce Kristově. Pán s Vámi. Zdraví V.S.

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Zase je problém se zobrazováním došlých příspěvků Admine. Objeví se až tehdy, když na ně po straně v tom výpisu – kliknu a to ještě k tomu ne vždy. – zkuste to dyžtak z jiného počítače na jiném místě – zdali Vám to dělá také. Dělá to od včerejška.

EnaXnaY
EnaXnaY

Ok vdaka za info 😉

Urcite by zjednodusilo situaciu ak by MENO v prispevku bolo klikatelne a zobrazil sa tento profil 😉

EnaXnaY
EnaXnaY

Ako si mozem pozriet profil diskutujuceho s ktorym komunikujem? 😉

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Admin. Omlouvám se – že nereaguji – ale během toho, co se někdy dívám na web – dělám jednu práci – děkuji za “starost” – já vidím zatím všechny komentáře (krom tedy toho s tou Teslou), akorát jsem měl problém včera s tím, že jeden čekal na schválení – a jeden byl přijat bez problému, ale nezobrazil se. Tak jsem dnes zkoušel všechno možné – a jednou jsem načetl dvakrát v exploreru kreacionismus – a najednou tam na mě vyskočil ten poslední. A ten předchozí s tím “autem… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Aha. Měl jsem na mysli – abych neřekl pouze úpravy – úpravy vloženého příspěvku. Ale asi byl problém někde jinde, protože včera jsem mohl svůj příspěvek upravit i po hodině – ale přesto se ho nemohu dnes doklikat. Takže asi bude něco někde jinde – jak pan Kábrt někdy říká – počítač(e) si žije(í) svým vlastním životem….)))).

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Admin.

Jak tak koukám, zase se něco změnilo – možnost úpravy již trvale?