support

Technická podpora

Tento prostor slouží uživatelům pro vkládání dotazů technického rázu v rámci tohoto webu.

Registrovaní (jak se registrovat viz níže) mohou vložit svůj dotaz formou komentáře;

Neregistrovaní uživatelé mohou použít buď kontaktní formulář, email nebo Facebook.

Tato stránka je průběžně monitorována a odpovědi budou postupně vkládány ke každému dotazu.

Registrace již pouze ručně

PRO STÁVAJÍCÍ REGISTROVANÉ UŽIVATELE SE NIC NEMĚNÍ, s přihlášením by neměli mít žádný problém.

Vzhledem k obrovskému nárůstu nežádoucích spamových a robotických registraci v poslední době (i přes zabezpečovací nástroje – denně byly mazány až stovky automatických pokusů, převážně z rusky mluvících zemí) byla vypnuta automatická registrace do systému.

Samozřejmě i nadále je možné se zaregistrovat, stačí poslat nám jen email a uživatelské jméno a my registraci provedeme ručně – obratem Vám zašleme přístupové údaje.

Také stále platí, že INFO NA MAIL při publikaci každého nového článku budete i nadále dostávat, jestliže jste si to již dříve přáli. Pokud máte nově zájem o tuto službu, stačí nám zaslat pouze email s žádostí k odběru (na kreacionismus@email.cz).

Díky za pochopení,
admin

Subscribe
Upozornit na
13 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
jhk - vlasta

aha – děkuji. Chtěl jsem vložit megabajtový.

jhk - vlasta

Dobrý večer milý Pavle – snažím se vložit obrázek, ale tou ikonou vpravo dole v textovém poli mi to nějak nejde. Už jsem to jednou řešil a obrázek jsem Vám posílal. Jak to mám udělat, abych to nemusel posílat znovu Vám? Děkuji za odpověď. Přeji příjemný večer a požehnanou neděli.

jhk - vlasta

Admin – děkuji za podrobné vysvětlení.

jhk - vlasta

RE: – Admin – děkuji. O těch komentářích všeobecných jsem nevěděl, že se dají v tom pravém sloupci nějak vyselektovat. Jde to nějak u článků samotných?

jhk - vlasta

Admin – co se týče starého webu – nešlo by nějak zkopírovat do nějakého souboru komentáře? Anebo je to technicky náročné – nebo dokonce nemožné? Děkuji za reakci. V.S.

Nadšenec

Zkopíroval jsem tam část e-mailu (o té hypotéze rozpuštěných plynů), napadlo mě, že by za to mohly ty zvláštní znaky jako *°%, ale i po odstranění mi to psalo, tak nevím nelíbí se systému kopírování?

Nadšenec

Co znamená, když „Některá pole obsahují neplatné hodnoty“ (nejde přidat komentář)?