support

Technická podpora

Tento prostor slouží uživatelům pro vkládání dotazů technického rázu v rámci tohoto webu.

Registrovaní (jak se registrovat viz níže) mohou vložit svůj dotaz formou komentáře;

Neregistrovaní uživatelé mohou použít buď kontaktní formulář, email nebo Facebook.

Tato stránka je průběžně monitorována a odpovědi budou postupně vkládány ke každému dotazu.

Registrace již pouze ručně

PRO STÁVAJÍCÍ REGISTROVANÉ UŽIVATELE SE NIC NEMĚNÍ, s přihlášením by neměli mít žádný problém.

Vzhledem k obrovskému nárůstu nežádoucích spamových a robotických registraci v poslední době (i přes zabezpečovací nástroje – denně byly mazány až stovky automatických pokusů, převážně z rusky mluvících zemí) byla vypnuta automatická registrace do systému.

Samozřejmě i nadále je možné se zaregistrovat, stačí poslat nám jen email a uživatelské jméno a my registraci provedeme ručně – obratem Vám zašleme přístupové údaje.

Také stále platí, že INFO NA MAIL při publikaci každého nového článku budete i nadále dostávat, jestliže jste si to již dříve přáli. Pokud máte nově zájem o tuto službu, stačí nám zaslat pouze email s žádostí k odběru (na kreacionismus@email.cz).

Díky za pochopení,
admin

Subscribe
Upozornit na
21 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Akrman

RE: jhk – vlasta
Díky, také přeji požehnaný víkend, sluníčka a tepla letos na jaře bylo opravdu méně než jindy, takže teď trochu pookřejeme 🙂

jhk - vlasta

RE: Admin – tak o té vrchní nad “Kreacionismus” – možnosti, jsem v podstatě dosud ani nevěděl, že tam je. Děkuji za informaci a přeji hezký požehnaný den. Bůh nám dnes asi všem v čechách dal trochu toho povzbuzení ze sluníčka, což v této době je velmi povzbudivé. Tedy alespoň pro mne, doufám, že i pro druhé.

jhk - vlasta

RE: – Admin – to je v pořádku. To se poddá. Chce to trochu času….)))).

jhk - vlasta

A na technické dotazy přispívat mohu také.

jhk - vlasta

Teď už je všechno v pořádku – jenom mi to při přechodu na technickou podporu hlásí – něco jako odejít, akorát už mi to zase na duplikované stránce nehlásí ….. achjo. No, ale to je jedno. Teď už jsem mohl napsat komentář zde. Dopoledne jsem to prostě nemohl. Jenom na všeobecné diskuzi.

jhk - vlasta

aha – děkuji. Chtěl jsem vložit megabajtový.

jhk - vlasta

Dobrý večer milý Pavle – snažím se vložit obrázek, ale tou ikonou vpravo dole v textovém poli mi to nějak nejde. Už jsem to jednou řešil a obrázek jsem Vám posílal. Jak to mám udělat, abych to nemusel posílat znovu Vám? Děkuji za odpověď. Přeji příjemný večer a požehnanou neděli.

jhk - vlasta

Admin – děkuji za podrobné vysvětlení.

jhk - vlasta

RE: – Admin – děkuji. O těch komentářích všeobecných jsem nevěděl, že se dají v tom pravém sloupci nějak vyselektovat. Jde to nějak u článků samotných?

jhk - vlasta

Admin – co se týče starého webu – nešlo by nějak zkopírovat do nějakého souboru komentáře? Anebo je to technicky náročné – nebo dokonce nemožné? Děkuji za reakci. V.S.

Nadšenec

Zkopíroval jsem tam část e-mailu (o té hypotéze rozpuštěných plynů), napadlo mě, že by za to mohly ty zvláštní znaky jako *°%, ale i po odstranění mi to psalo, tak nevím nelíbí se systému kopírování?

Nadšenec

Co znamená, když “Některá pole obsahují neplatné hodnoty” (nejde přidat komentář)?