520
Můžete přidat komentář

Please Login to comment
466 Comment threads
54 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
adminJarekjhk - vlastaRoute 66Jakob Haver Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Jarek

Tak bashledanou zase někdy

Jarek

Nahlédl jsem sem včera jenom tak zběžně a teprve dnes jsem si pročetl několik posledních příspěvků. Takže srdečně zdravím pana Kábrta a adminovi přeji neméně optimismu, vytrvalosti a nadšení při vedení těchto stránek, jaký vykazoval pan Kábrt, když stránky aktivně řídil a obhospodařoval on.

Jarek

Zdravím, přátelé 🙂

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Admin – Ale to je nám všem dobře známý jev, to nás nepřekvapuje 🙂

No, možná už přišla doba – a možná už je tady – kdy to už překvapovat by mělo. Protože strkat hlavu do písku – navzdory faktům – je už překvapivé. To už by mělo být u vědců podezřelé.

jhk - vlasta
jhk - vlasta

))))))) – já osobně tento dokument vidím jako konspiraci. Konspiraci ze strany kreacionistů – kteří si chtějí tzv. sami od sebe vykládat historii a zasazovat dějinné události do dob tak, aby jim vyšla historie zaznamenaná v Bibli. Osobně si myslím, že tento dokument naznačuje jinou věc – mnozí archeologové si myslí, že “mají ten správný pohled”. A že ten pohled – je vědecky obhajitelný. To, že tento pohled – byl během jeho vzniku ovlivněn a ovlivňován samotnými archeology, díky jejich skepticismu k právě a jen biblickému záznamu – to už… Číst vice »

Route 66
Route 66

Krásné prožití svátků Vánočních hodně zdraví a hlavně Božího požehnání všem zdejším přátelům a jejich rodinám

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Tou největší mocí, kterou Bůh disponuje je láska. Skrze lásku všechno učiněno jest a všechno tím stojí. Je to možná omšelé, již jsme to slyšeli tolikrát, že nás to třeba moc nebere /čest výjimkám/, neustále se o tom okolo nás povídá, je nám to neustále připomínáno, v Bibli je to každostránkové téma. – jenomže je to téma, které se nikdy nevyčerpá, tak mocné, rozsáhlé a vzácné je to téma. Požehnané svátky Vánoční, s novým uvědoměním si – že bez lásky, konkrétně Boží v Kristu – bychom nikdy neexistovali a neměli… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Jakob Haver – a ostatní Jiří Zelinka, Oliver, a mnoho dalších. Jakob – moc hezky řečeno – Bůh to učinil tak, aby jej lidé hledali a ptali se, jak je možno Ho najít – tuším ap. Pavel to někomu psal ve Skutcích? – tuším že to byla ona scéna na Aeropagu, s “neznámým Bohem”. Přesně to se děje – Bůh to učinil tak, že se lidé neustále ptají – co to má znamenat, jak to funguje, proč to tak funguje, atd. atd. atd. Ty “největší mozky” v LHC… Číst vice »

Jakob Haver

Vážení čtenáři tohoto webu, objevují se tu slova díků na adresu těch, kteří jsou dělníky na tomto Božím poli, za něž také děkuji. Jsme však jen pokračovatelé toho, co tu s neuvěřitelnou pílí vybudoval náš předchůdce, Pavel Kábrt. Děkuji touto cestou i jemu. Myslím však, že i každý z vás má svůj díl práce na tom širokém Božím poli, každý na svém místě. Mě tato práce těší, a to tím spíše když dostávám e-mailem různé kladné reakce, otázky a žádosti k diskusím a besedám v nejrůznějších křesťanských sborech. Těší mě,… Číst vice »

Jiří Zelinka
Jiří Zelinka

Taky mě potěšila zpráva o Pavlu Kábrtovi, však ještě i teď určitě mnohým “leží v žaludku”, kteří dobrovolně odmítli přemýšlet a chtějí se jen planě dohadovat. A je moc dobře, že tato služba skvěle pokračuje dál, díky Bohu a těm, kteří ji zajišťují. Články ještě i na starém webu byly a i teď jsou pro mě dobrým zdrojem informací a také materiálu pro ostatní, se kterými přícházím do styku – cením si toho, že je zde takový zdroj, na který lze kdykoli odkázat. Nějakou dobu jsem také pátral po internetu,… Číst vice »

Oliver
Oliver

K nastávajícím svátkům přeji celému tímu (i když to vypadá, jako by byl ten tím jenom jedna osoba…sem tam zmnožená ochotným nadšeným překladatelem…opravdu nevím…) kreacionismu.cz chuť a sílu prát se za pravdu, nezapomínat na vlastní seberflexi a odvahu klást otázky nejen vědě, ale i sobě, lásku k našemu Pánu, ať vzrůstá každým dnem, Ježíš ať ve Vás přibývá a Vás ubývá, ať se děje Jeho vůle ve Vašich životech i na Vašem webu a ať kvete pokoj ve Vašich srdcích. Taky chci poděkovat všem diskutujícím, že se nebojí přispět, i… Číst vice »

Oliver
Oliver

Zpráva o panu Kábrtovi mi udělala moc dobře, protože jistou dobu to tady po něm zústalo jaksi opuštěné a vyvstávala otázka, co je s ním. I když ho neznám osobně, jeho práci si moc vážím a člověk je rád potěšujícií zprávě o něm. Přeji mu tímto všechno nejlepší, mnoho trpělivosti a boží milosti.

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Admin – také děkuji za povzbudivou a potěšující zprávu o Pavlu Kábrtovi. Přeji Boží požehnání a pokojně strávené Vánoční svátky. Bůh žehnej. V.S.

Václav Dostál

Adminovi
Díl za dobrou zprávu o Pavlovi K.
Radujme se z narození Spasitele.

1 9 10 11