454
Komentujte

Please Přihlásit to comment
408 Comment threads
46 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
jhk - vlastaadminOliverJiří ZelinkaVáclav Dostál Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
jhk - vlasta
jhk - vlasta

Někteří křesťané mají problém s Boží trojjediností – já však se divím, proč by v tom měl být nějaký problém – vždyť např. muž a žena – jsou dvě naprosto odlišné entity jedné a té samé existence – existence lidské. Z biologického pohledu příliš mnoho rozdílu nevidíme, přesto jsou to dvě naprosto rozdílné bytosti. Proč by tedy bychom měli mít problém s tím, že se Bůh projevuje jako Otec, jako Syn a jako Duch Svatý? Já v tom vůbec problém nevidím.

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Proto evoluční biolog Dawkins říká kreacionistovi Behemu: neříkejte, že toto nemohlo /evolučně/ vzniknout. To je moc pohodlné. Nebuďte líný! Raději se snažte přijít na to, jak to /evolučně/ vzniklo. Přečasto jsou z lenosti (myslet a bádat) obviněni ti, kteří by chtěli stanovit jinou než evoluční hypotézu! Je to příliš pohodlné svádět pořádek v bytě na nějaké neznámé bytosti. K čemu je to dobré? Dešťová voda umyla okna, to je přijatelné vysvětlení, prach zametl průvan a podtlak jej vysál pootevřeným oknem ven, to by šlo přijmout, musíme to však důkladně propočítat… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Admin – děkuji AdmineP. Takže v podstatě je tu další oblast – kde se pořád něco musí vymýšlet – místo toho, aby se něco tedy “vědělo”. To mě tedy zatím úplně stačí. Vývoj z jednobuněčných organismů v mnohobuněčné je evolučním nesmyslem, který nikdy nikde nebyl pozorován. – a co je vlastně v oné “evoluční teorii” vlastně ve skutečnosti pozorováno? A co je z toho pozorováno v reálné biologii? Pouze naprosto přirozené – logické vztahy mezi chemickými součástmi – které – voalá – bychom při hmotě, která nějak na… Číst vice »

1 8 9 10