thankyou2

Pro dárce

Vážení příznivci kreacionismu, 

pokud si vážíte naší práce na tomto poli a chcete nám případně nabídnout i pomoc, je k tomu několik možných způsobů. Zde jsou jen některé z nich:

1. Jsou potřebné vaše modlitby, aby do naší společnosti pronikla vědecká fakta potvrzující stvoření, pravdivost Bible a nesmyslnost evoluční teorie. Aby se evoluční mýtus přestal vnucovat dětem, studentům a veřejnosti jako jediná alternativa (jejíž obhajobu má zaštítit věda) o tom, jak vznikl tento svět a proč tu jsme.

2. Potřebné jsou nezištné překlady kreacionistických článků z angličtiny do češtiny. Také uvítáme, pokud nás upozorníte na zajímavé články a informace, které se někde objeví v češtině či jiném jazyce a souvisejí s naším tématem. Napište nám na adresu kreacionismus@email.cz.

3. Vaše finanční pomoc je neméně důležitá, protože náklady na šíření kreacionismu spíše stoupají. V případě, že se rozhodnete přispět, učiňte tak prosím na níže uvedené číslo účtu. Děkujeme všem, kteří nás již podpořili a nadále podporují.

5. Chvála a poděkování Bohu. Nicméně tu hlavní odměnu jsme již dostali v Kristu. Mnoho lidí také pravidelně vyjadřuje vděk za to, jak jim naše činnost pomohla k víře (nebo ji upevnila) v našeho milujícího Stvořitele a Spasitele – a to je pro nás velká odměna, povzbuzení a radost.

Číslo účtu:  1386423018 / 3030

qr-prodarce

Skenovat QR kód

Variabilní symbol: 1552017

Pokud se rozhodnete darovat nám jakýkoli finanční příspěvek, je také možné pomocí smartfonu oskenovat si  QR kód (vpravo) s již přednastaveným bankovním účtem a variabilním symbolem přímo do elektronického bankovnictví – stačí pak jen doplnit Vámi zvolenou částku.

 

Pro pomoc českému kreacionismu ze zahraničí:

For your kind gifts to the Creation movement in the Czech Republic, use please:

Bank account:    1386423018 / 3030

IBAN:    CZ1730300000001386423018
Swift      (BIC): AIRACZPP

Thank you for your help.