vyvracenievoluce1-2

Knihy Vyvrácení evoluce 1 a 2

Jonathan Sarfati, PhD.

Z creation.com přeložil Pavel Akrman. Translation granted by Creation.com – přeloženo s povolením od Creation.com.

Kniha Vyvrácení evoluce (1)

Kniha od Jonathana Sarfatiho Vyvrácení evoluce (1) vyšla před několika lety na světovém trhu. Autor Jonathan Sarfati, PhD. reaguje na evoluční učebnici “Učení o evoluci a podstatě vědy”, kterou vydala NAS (Národní akademie věd) v USA a systematicky jí šíří do všech škol. K dispozici je buď  jako online verze po jednotlivých kapitolách na Creation.com (česky) nebo celá kniha ve formátu PDF.

Zde je možné stáhnout si celou knihu ve formátu PDF:

index

Vyvrácení evoluce 1

Autor: Jonathan Sarfati, PhD.
Český překlad: Pavel Akrman

Stáhnout knihu

Příručka pro studenty, rodiče a učitele, kteří čelí aktuálním argumentům evoluce.

Kniha Učení o evoluci měla vybavit učitele biologie strategií, jak předkládat evoluci studentům, aby jí uvěřili. NAS poskytla veřejným školám a dalším institucím obrovské množství výtisků této své knihy a doufala, že jejich přesvědčivě a profesionálně zpracovaná publikace udusí víru v biblické stvoření a dá učitelům veřejných škol všechny potřebné argumenty proti rostoucímu počtu studentů, věřících ve stvoření.

Autor knihy Vyvrácení evoluce tedy postupně vyvrací i ty nejlepší argumenty NAS pro evoluci a dlouhé věky, a odhaluje  povrchnost obhajoby převládajícího kulturního mýtu naší doby – totiž, že všechno vzniklo samo od sebe, bez Stvořitele. Přejeme každému čtenáři hojný užitek!

Kniha Vyvrácení evoluce (2)

Publikace Vyvrácení evoluce 2 je aktualizovaným pokračováním předchozí knihy a potírá nejnovější argumenty na podporu evoluce, jak je v USA masivně šíří dva mocné subjekty – televizní společnost PBS a vědecko-populární časopis Scientific American. Tyto společnosti na sebe oblékly plášť pro-evoluční křížové výpravy proti biblické víře a káží své poselství široké veřejnosti po celém světě.

Níže je možné stáhnout si celou knihu ve formátu PDF. nebo si také můžete otevřít jednotlivé kapitoly ze seznamu.

cover-smallVyvrácení evoluce 2

Autor: Jonathan Sarfati, PhD.
Český překlad: Pavel Akrman

Stáhnout knihu

Příručka pro studenty, rodiče a učitele, kteří čelí aktuálním argumentům evoluce.

TV PBS shrnula současné argumenty pro evoluci ve svém okázalém osmihodinovém seriálu Evolution (Evoluce), který se neustále vysílá a promítá na školách po celé Americe. Vysílání probíhalo i v Austrálii. Scientific American spojil argumenty v bojovném pamfletu s krycím názvem „15 odpovědí na kreacionistické nesmysly“.

Kniha Vyvrácení evoluce 2 shrnuje údajně nejsilnější argumenty, které křesťané pravděpodobně slýchají od dnešních předních evolučních vědců. Věřícím v Slovo Boží, kteří jsou zesměšňováni jako iracionální náboženští fanatici, žijící stále v temných dobách a věřící biblickým „bájím“ o stvoření, se může zdát záplava nových argumentů a vědeckých „důkazů“ údajně potvrzujících evoluci přímo zdrcující. Přejeme každému hojný užitek! (PA)

 

Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Václav Dostál

O první kapitolee ses dříve nezmiňoval, uvedl jsi “Úvod” a “11. kapitolu”. Teď jsem neměl šanci poznat nějaké “dočišťování”.

Václav Dostál

Díky za “Vyvrácení evoluce 2”! Blesk je Tvůj pomalekší brácha!