ape-diskuse1

Diskusní pořady k Achillovým patám evoluce

Pavel AkrmanOstatní, různé 5 Komentářů

Pořady Hope TV na téma Achillovy paty evoluce: 1. Přírodní výběr

Pavel Akrman

V souvislosti s nedávným vydáním tištěné verze knihy Achillovy paty evoluce zahajuje televize Hope TV sérii diskusních pořadů na téma jednotlivých kapitol knihy

v sobotu 24. července 2021 od 17 hodin.

První z těchto epizod na téma Přírodní výběr se bude vysílat živě na tomto odkazu. Přehled dalších pořadů:

ape-diskuse0

Subscribe
Upozornit na
5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří Zelinka

Re: Ivan Horák Asi takhle nějak, jak píšete, jsem si to taky představoval – každá kapitola uvádí konkrétní téma, kde jsou uvedeny argumenty obou stran. Stačilo by jen “jet” podle toho, a bylo by to OK. Ani v jednom díle, které jsem viděl, se však podle knihy nejede – není potom divu, že debata je rozbředlá a nepřehledná. Teď se dívám na další díl, který má proběhnout tuto sobotu 20.11. – a jako host už tam je jen Votoček, který se ale nedá poslouchat (vždyť jen hluché a zbytečné slovo… Číst vice »

Last edited 2 let před by Jiří Zelinka
Ivan Horák

Re : Jiri Zelinka

Ano súhlas, tiež nemám rad videá v ktorých je 90% talafátiek a len 10% priamo k veci. Najideálnejšie by bolo kebyže sa v danom videu len jednoducho vymenujú všetky argumenty evolucionistov od A po Z, na ktoré by následne vo videu podrobne odpovedali, prípadne “vyvracali”.

Jiří Zelinka

Re: Václav Dostál Ano, tohle jsem také pociťoval. A nepochopil jsem ještě jedna věc: Pokud byli v pořadu zmíněni nějací vědci, většina jich vůbec nebyla z autorského týmu projektu APE, ba ani z CMI – byli tam citováni vědci z hnutí Inteligentního designu a ze společnosti Answers in Genesis. Aby se neřeklo, uvedli aspoň Roberta Cartera c CMI, který měl projekt na starosti. Samozřejmě jsou to odborníci, ale odjinud – a pořad je založen na projektu vědeckého týmu z CMI, a neuvést je v pořadu (ale uvést jiné) je krajně… Číst vice »

Václav Dostál

Já jsem to vydržel jen po jeden a půl diskusních pořadů. Připomněl jsem si, že KAŽDÁ diskuze je trochu – někdy až moc – MIMO. Přesto si myslím, že tu diskuzi šlo připravit daleko lépe: dodat nějaké video, nebo aspoň obrázky: některé z knihy, některé odjinud: šlo by o jakousi prezentaci, kterou by ovšem komentovalo více lidí.

Jiří Zelinka

Jen taková “sonda” – sleduje někdo ty diskusní pořady na téma Achillovy paty evoluce? Zatím byly čtyři, shlédl jsem tři a půl – ten poslední jsem už nějak neměl sílu dokoukat. Vím, že něco zkritizovat je to nejsnažší, ale osobně jsem z toho naprosto zklamán. Mate mě už hned ten samotný formát diskuse – nevím, komu to je vlastně určeno: Buď je to pro laiky, a pak by to měl být jednoduchý a srozumitelný jazyk i pro nezasvěcené. Nebo je to pro odborníky, kde se použije více odborná mluva. JENŽE.… Číst vice »