flyer-genesispro_small

Publikační prostor českým a slovenským vědcům

Pavel Akrman Ostatní, různé Napsat komentář

Dosud zde publikujeme ve většině případů přeložené články od zahraničních autorů. Proto bychom rádi nabídli také českým a slovenským odborníkům možnost publikovat články podle svého oboru (populární formou, pro širší veřejnost). Nabízíme také možnost publikovat v rámci uzavřené odborné skupiny, včetně recenzování.

1. Považujete evoluční teorii a současný kosmologický model velkého třesku za nesprávné vysvětlení vzniku vesmíru a rozmanitosti života?

2. Jste přesvědčeni, že vesmír a vše živé nemohlo vzniknout náhodně samo od sebe, ale že všechno vykazuje naopak jasné rysy vysoce inteligentního Tvůrce?

3. Pracujete nebo hlouběji studujete některý z níže uvedených vědních oborů?

  • Genetika – Biologie – Chemie – Geologie – Paleontologie – Kosmologie

Pokud jste si na všechny výše uvedené otázky odpověděli „ano“, a naše nabídka Vás zaujala, neváhejte nás kontaktovat buď e-mailem (kreacionismus@email.cz) nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi se s Vámi spojíme a poskytneme bližší informace.

Pro více informací o tomto webu si projděte nabídku v hlavní liště pod názvem REDAKCE.

Portál kreacionismus.cz založil před mnoha lety známý český kreacionista Pavel Kábrt. Již desítky let zde publikujeme odborné články vědců-kreacionistů z celého světa. Uvítali bychom, kdyby se připojili také čeští nebo slovenští vědci.

Snažíme se poukazovat na závažné problémy evoluční teorie a podáváme jiné vysvětlení všech jevů v přírodě, které počítá s konkrétním Stvořitelem, biblickým Bohem. Přidejte se.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments