publikacni_cinnost

Publikační prostor českým a slovenským vědcům

Pavel AkrmanOstatní, různé Napsat komentář

Dosud na portálu kreacionismus.cz uveřejňujeme zpravidla přeložené články od zahraničních autorů. Rádi bychom proto zapojili do publikační činnosti i naše české a slovenské odborníky, s možností psát články podle svého oboru (populární formou, pro širší veřejnost).

Je také možné publikovat v rámci uzavřené odborné skupiny, kde by jednotliví členové mohli vést odbornou (neveřejnou) diskusi, včetně recenzování.

1. Pracujete nebo hlouběji studujete některý z níže uvedených vědních oborů? A …

2. … jste přesvědčeni, že vesmír a vše živé nemohlo vzniknout náhodně samo od sebe, ale že všechno vykazuje naopak jasné rysy vysoce inteligentního Tvůrce? A …

3. … považujete evoluční teorii a současný kosmologický model velkého třesku za nesprávné vysvětlení vzniku vesmíru a rozmanitosti života?

  • Genetika – Biologie – Chemie – Geologie – Paleontologie – Kosmologie
publikacni_prostor

Leták ke sdílení

Pokud jste si na všechny výše uvedené otázky odpověděli „ANO“, a naše nabídka Vás zaujala, neváhejte nás kontaktovat buď e-mailem (kreacionismus@email.cz) nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi se s Vámi spojíme a poskytneme bližší informace.

Pro více informací ohledně našeho zaměření si projděte nabídku tohoto portálu v horní liště pod názvem REDAKCE.

Portál kreacionismus.cz založil před mnoha lety známý český kreacionista Pavel Kábrt. Již desítky let zde publikujeme odborné články vědců-kreacionistů z celého světa. Nechce se nám věřit, že bychom tu v ČR a SR neměli také české nebo slovenské vědce-kreacionisty schopné psát o svých výzkumech či zkušenostech v oblasti stvoření.

Snažíme se poukazovat na závažné problémy evoluční teorie a podáváme jiné vysvětlení všech jevů v přírodě, které počítá s konkrétním Stvořitelem, biblickým Bohem. Přidejte se.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments