fish-to-princess

Kterak snadno pohádku vědou učiniti

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář

Toto je kritika z pera jednoho evolučního mudrce, který nám s přehledem “vysvětlil” svůj názor na stvoření. Svůj postoj nám graficky vyjádřil takto:

Všimněte si, že evolucionista nám vlastně potvrdil vědeckou pravdivost kreacionismu: mezi prach (což jsou různé chemické prvky) a živého člověka (vysoce uspořádaná struktura těchto prvků) vložil informaci (slovo, logos).

Je docela příjemné, že ač nechtěně, potvrdil pravdivost Božího stvoření.

Žádnou informaci však nemůže nahradit jakkoli dlouhý čas, což povrzuje věda i naše zkušenost. Nicméně evoluční mytologové tomu věří a snaží se nás o tom přesvědčit.

Skutečnost tedy vypadá takto:

Závěr

Jak pohádky, tak i kreacionismus mají blíže k vědě a realitě než evoluční mytologie, protože vznik nové struktury je v nich iniciován slovem, neboli informací, programem. Evoluční teorie je tedy větší nesmysl než i ty pohádky, protože je v ní informace nahrazena dlouhým časem. Evoluční návod na vznik našeho světa je tento:

  • sedni si na nějaké planetě, kde je jen kamení a láva, a čekej, čekej, čekej, čekej a čekej. Za hodně dlouhou dobu kolem tebe začnou růst ovocné stromy, létat ptáci a chodit lidi.

Tak na tuhle “vědu” ani ty nejdivočejší pohádky fakt nemají!

(Pavel Kábrt)

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments