fish-to-princess

Kterak snadno pohádku vědou učiniti

pavelkabrtOstatní, různé Napsat komentář

Toto je kritika z pera jednoho evolučního mudrce, který nám s přehledem “vysvětlil” svůj názor na stvoření. Tento postoj nám graficky vyjádřil takto:

Všimněte si, že evolucionista nám vlastně potvrdil vědeckou pravdivost kreacionismu: mezi prach (což jsou různé chemické prvky) a živého člověka (vysoce uspořádaná struktura těchto prvků) vložil informaci (slovo, logos).

Je docela příjemné, že ač nechtěně, potvrdil pravdivost Božího stvoření.

Žádnou informaci však nemůže nahradit jakkoli dlouhý čas, což potvrzuje věda i naše zkušenost. Nicméně evoluční mytologové tomu věří a snaží se nás o tom přesvědčit.

Skutečnost tedy vypadá takto:

Závěr

Jak pohádky, tak i kreacionismus mají blíže k vědě a realitě než evoluční mytologie. Proč? Protože vznik nové struktury je v těchto případech iniciován slovem, neboli informací, programem.

Naproti tomu evoluční teorie nahrazuje tuto informaci jen dlouhým časem – a to je dokonce ještě větší nesmysl než v té pohádce. Evoluční návod na vznik našeho světa je tento:

Sedni si na nějaké planetě, kde je jen kamení a láva, a čekej, čekej, čekej, čekej a čekej. Za hodně dlouhou dobu kolem tebe začnou růst ovocné stromy, létat ptáci a chodit lidi.

Tak na tuhle “vědu” ani ty nejdivočejší pohádky fakt nemají!

(Pavel Kábrt)

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments