paces-dusek

Čaj pro dva (evolucionisty)

pavelkabrtOstatní, různé 2 Komentáře

Čro 2 – Pořad “Čaj pro dva”
(vložil Pavel Kábrt 19. 2. 2011)

Audio-rozhovor z pořadu Čro 2 “Čaj pro dva” o otázkách vzniku života a struktuře vesmíru a jiných podivuhodnostech; vyjadřují se k tomu biochemik prof. Václav Pačes, herec Jaroslav Dušek a další lidé.

cro2 Záznam pořadu Čro2 “Čaj pro dva” (46 min.)

Poznámka Pavla Kábrta: V této nahrávce jsou různá zajímavá místa, a jak jinak, opět i řada absurdních evolučních keců. Např. prof. Pačes několikrát tvrdí neuvěřitelnou věc, že v buňce se informace teprve vytváří! Když mluví o Thomasi Cechovi říká opět, že proteiny vytvářejí informaci DNA. Já doufám, že se jen blbě vyjadřuje, že chtěl říct “katalyzují” její přepis, ale protože to opakuje tak často, a navíc v souvislosti s otázkou “kde se tu vzal život”, tak se mi zdá, že si snad opravdu myslí, že informace v buňce teprve vzniká díky enzymům (ovšem příměrem “vejce-slepice” by to popíral). Vůbec bych se nedivil, kdyby si tohle evoluční parta myslela en gros – koneckonců v časovém evolučním horizontu to tak vidí a hustí do lidí.

Samozřejmě se zde doslechnete řadu dalších evolučních hovadin typu – a opět: 98 % genů je u člověka k ničemu. Neuvěřitelné, i když pro úplnost nutno dodat, že Pačes připustil, že ještě možná jen neznáme jejich funkci. Jeden volající posluchač tam hezky říká:

“… a když se postaví dům, je tam taky 98 % cihel zbytečných?”

Já bych to řekl trochu jinak: “když se projektuje dům, je 98 % čar a informací v projektu zbytečných?” Možná jak (evoluční) projektanti předělávají staré projekty na nové (nikdo nedělá všechno z nuly, že?), tak tam prostě ty předchozí nepotřebné lajny a informace z minulých projeků nechají a po čase (projektové evoluce) se jich nahromadí tolik, že v novém projektu už jich je naprostá většina zbytečných.

Netušíte někdo, kdy se těch zbytečných evolučních blafů už zbavíme? Mám pocit, že evoluční hlava je schopna si pamatovat jen číslo 98 – toto číslo se přece uvádělo pro shodu lidských genů se šimpanzem, nikoli pro “junk” geny. Ale ono je to stejně fuk, jedna evoluční blbost nebo dvě, z těch tisíců!

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Fotón

Zúfalé pokusy skostnatených evolucionistov (farizejov) nemajú žiadnu výpovednú hodnotu. Sú svetu ukradnuté. Svoje litánie si môžu napísať na toaletný papier a následne príslušne použiť. To je jediná ich skutočná hodnota. Dekorácia na WC. 🙂

Pavel Akrman

Zvětralé názory páně prof. Pačese Na dotazy ohledně “odpadní DNA” už většinou odpovídám jen pár větami a odkáži na příslušné články, ale ten dnešní mě docela zaujal – jistý VK z Krumlova byl pobouřen tímto článkem pod názvem “Čaj pro dva (evolucionisty)”. Vášnivě obhajuje prof. Pačese a tvrdí, že naše DNA je plná odpadu (98%) a že se to “mnohokrát” již potvrdilo. Tento článek vložil Pavel Kábrt téměř přesně před deseti lety a komentuje v něm pořad Českého rozhlasu 2 s biochemikem prof. Pačesem a hercem J. Duškem. Za deset… Číst vice »