pozvanka-pk-oko

Pozvánka na přednášku Pavla Kábrta

pavelkabrt Ostatní, různé 9 Komentářů

Přednáška Pavla Kábrta se koná ve čtvrtek, 2. listopadu, od 18:00 hod. v divadelním sále ZŠ, v ulici Čentická-Staroklánovická 230, Praha 21 – Újezd nad Lesy.

 

UPOZORNĚNÍ: V Újezdě je uzavírka v úseku ulic Českobrodská – Starokolínská. Při příjezdu z vnitřní Prahy je potřeba jet přes Koloděje. Vchod do sálu je z Čentické ulice

9
Komentujte

Please Přihlásit to comment
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Joeladminpavelkabrtjhk - vlasta Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Joel
Joel

Děkuji za odpověď. Zvuk by se dal vylepšit tak, ze byste přednášku namluvil znova doma a pak zvuk přidal. Nevim jestli to ale v tomto případě jde a jestli si na to najdete čas.

Joel
Joel

Dobrý den, bude přednáška dostupná na YouTube?

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Jak by mohly zákony mrtvé hmoty vyprodukovat zlo?

– zatím se vůbec neví, jak by mohly vyprodukovat samy od sebe něco živého. O nějakém dalším “stupni/údajné schopnosti” ohledně dobra a zla bych tedy v případě pouhé hmoty raději vůbec ani neuvažoval….))))). Tak dopadne každý kdo si prachsprostě vymýšlí. Přeji vše dobré. V.S.

admin

pavelkabrt
a to mluvím o biolozích, ne o kecalech zdejšího diskuzního fóra

🙂 … podobní kecalové zpravidla i když přijdou, nechtějí nic jiného řešit, než čekat na svou chvíli, aby přednesli své omleté mantry, následně (ve svých očích) zvítězí a odejdou středem, kynouce zkoprnělým posluchačům 😀 To už známe, tak ti Pavle taky přeji plodný večer!

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Možná by tam mohl přijít nějaký známý evolucionista – aby se něco trochu přiučil – nebylo by to vůbec od věci. Nechci tvrdit, že by se přiučil něco o tom, jak přistupovat k důkazům – ale mohl by se přiučit něco o tom, že existují jiné pohledy – které nejsou vůbec od věci nad nimi trochu zapřemýšlet – protože život je život. Kdo má trochu invence k pochopení – pochop. Přeji Vám pane Kábrt – Boží požehnání – přítomnost a pomoc Ducha Svatého – aby všechno, co budete mluvit –… Číst vice »