cro-header

Pavel Kábrt hostem Petra Plaňanského v plzeňském rozhlase

pavelkabrtOstatní, různé Napsat komentář

Poslechněte si audio záznam z pořadu “Na křesťanské vlně Plzně”, který pro Český rozhlas Plzeň připravilo Trans World Radio. pořadem provázel redaktor Petr Plaňanský.

Petr Plaňanský je můj kamarád a velmi aktivní křesťan. Pracoval jako redaktor v některých českých rozhlasových stanicích, také v pražském nakladatelství Návrat domů a později jako křesťanský pastor. Často mne zval do živého vysílání, abychom lidem zprostředkovali dobrou zprávu o Pánu Ježíši Kristu, podepřenou jasnými vědeckými důkazy, že svět nestvořil sám sebe, jak učí evolucionisté, ale že má živého inteligentního konstruktéra. O tom jsme spolu s Petrem mluvili jak na vlnách plzeňského rozhlasu, tak i z Brna, ve vysílání Trans World Radio.

V brněnském muzeu Anthropos mi Petr nafotil řadu krásných exponátů, které proti záměru svých autorů ukazují, že víra ve vývoj člověka ze zvířat je čirý nesmysl. Dodnes tyto obrázky používám při svých přednáškách. Následuje rozhovor vysílaný živě na vlnách Plzně 28. května 2006. Užijte si ho.
Pavel Kábrt

Pořad “Na křesťanské vlně” Českého rozhlasu Plzeň – neděle, 28. května 2006, redaktorem je Petr Plaňanský, hostem pořadu je Pavel Kábrt a beseda je zaměřena na téma Ikony evoluce.

 

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments