flyer-genesispro_small

Nabízíme publikační prostor českým vědcům

Jakob Haver Ostatní, různé Napsat komentář

Kreacionismus PRO Genesis – Genesis PRO českou vědu

Portál kreacionismus.cz založil známý český kreacionista Pavel Kábrt. Již řadu let zde publikujeme odborné články vědců-kreacionistů z celého světa. Snažíme se poukazovat na závažné problémy evoluční teorie a podáváme jiné vysvětlení všech jevů v přírodě, které počítá s konkrétním Stvořitelem, biblickým Bohem.

Publikační prostor ZDARMA českým vědcům-kreacionistům

Uvítali bychom, kdyby se k nám připojili také čeští vědci – dosud zde publikujeme většinou přeložené články od zahraničních autorů.

Rádi bychom tedy nabídli českým odborníkům možnost publikování článků podle svého oboru (populární formou, určené pro širokou veřejnost), ale nabízíme také možnost publikovat v rámci uzavřené odborné skupiny, a to včetně recenzování.

Nemůžete se rozhodnout? Toto jsou předpoklady, které očekáváme:

  1. Považujete evoluční teorii a současný kosmologický model velkého třesku za neadekvátní vysvětlení vzniku vesmíru a rozmanitosti života?

  2. Jste přesvědčeni, že vesmír a vše živé nemohlo vzniknout samovolně, náhodně, ale že vše naopak vykazuje evidentní rysy vysoce inteligentního tvůrce?

  3. Pracujete nebo hlouběji studujete některý z vědních oborů?

  • Genetika
  • Biologie
  • Chemie
  • Geologie
  • Paleontologie
  • Kosmologie

Pak je tato výzva určena právě Vám.

Pokud jste si na všechny výše uvedené otázky odpověděli “ano”, a naše nabídka Vás zaujala, neváhejte nás kontaktovat buď e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi se s Vámi spojíme a poskytneme bližší informace.

Pro více informací o tomto webu si projděte odkazy v hlavní liště pod názvem REDAKCE.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments