footprints-mexico

Lidské stopy v Mexiku

pavelkabrtStáří Země a vesmíru Napsat komentář

Pavel Kábrt

www.osel.cz/index.php?clanek=3693. Úvodní obrázek: Lom u sopky Cerro Toluquilla. Místo nálezu stop.

V roce 2003 bylo v mexickém lomu poblíž sopky Cerro Toluquilla nalezeno 325 zkamenělých otisků lidských dolních končetin v sopečném popelu – prý tu prošla skupina lovců, vymysleli evolucionisté. V geochronologickém centru v Berkeley měřením izotopů argonu a pomocí paleomagnetického datování (publikováno v Nature 2005) došli ke stáří 1,3 milionu let. Vědci napsali, že tento výsledek je „naprosto šílený“. A že „jediným rozumným vysvětlením“ je chyba v měření.

Už jen toto ÚPLNĚ STAČÍ K POCHOPENÍ, JAKÁ JE EVOLUČNÍ TEORIE OPRAVDU „RYZÍ VĚDA, VE KTERÉ ROZHODUJÍ POUZE CHLADNÁ FAKTA, A NE IDEOLOGICKÁ DOGMATA“.

Dále čteme to, co se klasicky dělá, aby nepohodlná fakta odpovídala evolučním pohádkám: „A tak proběhlo opakované měření stáří vrstev … výsledek je už o něco přijatelnější“: 9 – 40 tisíc let. Evolucionisté však nejsou zcela spokojeni, protože dle jejich víry první lidé přišli do Ameriky ze Sibiře před 13 tisíci lety…takže zřejmě budou muset ještě „vědecky zapracovat“, aby stáří bylo ještě sníženo. Já ale nejvíc oceňuji, že v článku napsali toto: „NYNÍ BYLO DATOVÁNÍ NÁLEZU UPŘESNĚNO.“

Anglicky se „přesný“ řekne „exact“ – a od toho je odvozena exaktní evoluční „věda“. Není to snad vědecky „exaktní” upřesnit datování z 1,3 milionu na 40 tisíc, tedy snížit stáří na třicetinu? V jiné oblasti profesor Flegr upřesnil samotné schopnosti evoluce něco vůbec konat a zredukoval je na 2% trvání druhu, ostatní nazval „evolučně zamrzlé“. Modlím se, aby už brzo došlo k „upřesnění“ celé evoluční teorie na poznání, že „Na počátku stvořil Bůh“ – a pak už se nic nevyvíjelo, jen to rozmrzalo, následkem hříchu chátralo (druhy nám rapidně vymírají), nebo případně, jak to stvořitel geneticky a geniálně umožnil, se stvořený život mendelovsky štěpil na tu velikou rozmanitost všech plemen a odrůd – což s evolucí nemá nic společného.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments