1a-kreace_old

Již sedm let v novém

adminOstatní, různé Napsat komentář

Pavel Akrman

podcast-cover-2a

Zvuková verze tohoto článku 🙂

 

Někteří z vás si určitě budou ještě pamatovat ten stařičký web kreacionismus.cz, který sloužil do května roku 2017, jak nám připomíná jeho vzhled dnešní úvodní obrázek. Sedmička je v Bibli velmi významné číslo – symbolicky nám znázorňuje různé klíčové pojmy v Písmu, počínaje sedmidenním týdnem (který zachováváme dodnes), ale i mnoho dalších.

Bůh v tomto smyslu používal úžasné uspořádání, které např. zahrnovalo období 7 let po příchodu Izraele do zaslíbené země, nebo také za Josefovy vlády v Egyptě sedm let prosperity a dalších „sedm hubených let“, nicméně dnes obecně sedm let nemá žádný zvláštní význam.

A tak dnešním příspěvkem můžeme tu „sedmičku“ malinko připomenout – a to velkým poděkováním Bohu za to, že pomocí tohoto portálu je možné širokému spektru lidí předávat biblické pravdy, často podložené i vědeckými důkazy.

Toto poděkování patří samozřejmě i všem z vás, kteří tuto činnost pravidelně či nepravidelně podporujete, ať už jakýmkoli způsobem.

Při této příležitosti byla přidána nová platforma prezentace zdejšího obsahu – dnes poměrně oblíbené podcasty. Jak jste si možná již všimli u několika posledních článků, objevila se v nich možnost přehrát jej ve zvukové podobě.

podcasty

Nový odkaz “PODCASTY”

Byla k tomu zřízena samostatná stránka pod názvem „PODCAST Kreacionismus.cz“, do níž se budou postupně ukládat všechny další podcasty, a jejíž odkaz naleznete v nabídce „OBSAH“ v horní liště, dále pak – kromě úvodní stránky – na všech ostatních stránkách v pravém pásu nabídek nahoře.

Přeji všem hojný užitek z materiálů na tomto portálu, a především těm, kteří upřímně hledají odpovědi na všechny životně důležité otázky.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments