australopithecus-2

Jak vypadá bujná evoluční fantazie? I takto.

pavelkabrtDůsledky evoluční ideologie Napsat komentář

Pavel Kábrt

Zdroj: Novinky.cz – Pračlověk začal možná užívat nástroje už před 3,4 miliónu let. Úvodní obrázek: Australopithecus afarensis (foto: Profimedia.cz )

Jak vidíme, od přelomu 19. a 20. století se vůbec nic nezměnilo: evoluční parta stále otravuje studenty ve školách a veřejnost těmito fantastickými malůvkami, které vycházejí jen z jejich darwinistické víry – žádný takovýto tvor se nikdy nikde nenašel.

“Každý si při pohledu na tento obrázek řekne: toto je pouze grafické znázornění intelektuální úrovně evolučního mozku, nic víc.”

Kdyby byl vedle toho obrázek, jak Bůh tvoří v ráji z prachu země Adama, měl by tento obrázek větší vědeckou hodnotu než tihle nikdy neexistující evoluční chlupatci. Proč?

1. Svědectví

Protože velké množství záznamů starověkých národů nezávisle na sobě dokládá, že ke stvoření prvních lidí kdysi došlo (ne k jejich evoluci). Jsou to nezávislá svědectví, jako u soudu, můžeme jim věřit a nemusíme, ale existují. Často podobná svědectví mívají u soudu rozhodující váhu, zvláště když svědci říkají věci, které se shodují a lze prokázat, že se nemohli mezi sebou předem domluvit.

2. (Ne)logika

Je naší neoddiskutovatelnou a každodenní zkušeností, že život a inteligence jsou schopny z původně vůbec nebo málo uspořádaných materiálů vytvářet neživé i živé soustavy složitě uspořádaných neživých prvků.

Naopak žádnou zkušenost nemáme s tvůrčími schopnostmi hmoty, nějakým jejím “sebe-uspořádáním” (slovo “evoluce” je nic neříkající, prázdný pojem); všude se jen setkáváme se samovolným zhoršováním a konečnou smrtí všech uspořádaných soustav prvků, které existují.

Proto do nás evolucionisté hustí svoje fantazie dnem i nocí, abychom přijali to, co ve své praxi nepozorujeme a co je s naší zkušeností v přímém rozporu. Už útlého dětství nám masírují mozky, abychom uvěřili, že kdysi se dělo něco zcela jiného než dnes a co denně pozorujeme.

3. Slepota

Všimli jste si, že v ZOO jsou dnes opice na jiné straně výběhu než všichni, i ti opicím nejpodobnější, lidé? Není tam žádný pavilón mezičlánků, žádné takovéto chlupaté nestvůry, jak je vidíme na tomto obrázku. A mezičlánky nejsou nejen ve výbězích zoologických zahrad, ale ani mezi zkamenělinami ve všech vrstvách země. Proč tomu tak je, to Vám všechno evolucionista vysvětlí – jeho totiž nezajímají fakta, ale pouze nutkavá potřeba za každou cenu obhájit evoluční teorii.

Závěr

Evoluční parta svými výmysly a pohádkami podvádí a otravuje lidskou mysl už 150 let. Bude to dělat ještě dlouho?

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments