lgbt-abomination-to-God

Duhové pochody LGBT

Jakob HaverBible, křesťanství, náboženství Napsat komentář

Jakob Haver

Přední strana letákuJe pýcha hodna oslav?

Leták v češtině ke stažení a k tisku (PDF)

Stáhnout leták

Červen je ve Spojených státech, Kanadě a mnoha dalších zemích považován za Měsíc hrdosti LGBT (v ČR je to týden v 1. polovině srpna). Ústředním motivem tak zvaného Měsíce hrdosti a jeho okázalých promenád během roku je pýcha.

Před několika dny opět probíhaly na různých místech okázalé oslavy gayů, leseb, transsexuálů a dalších forem pohlavnosti. Obvykle se k tomu zde na webu příliš nevyjadřujeme, nicméně několik článků na toto téma zde máme (viz níže), protože i v řadách křesťanů je to živé téma a mnozí s tímto osobně nebo zprostředkovaně bojují.

Umístil jsem tedy na Facebook grafické vyjádření mého postoje k podobným “pochodům hrdosti”, ale hned druhý den byl tento příspěvek správci Facebooku smazán s tím, že porušuje práva určitých menšin. Nic proti tomu, mají svá pravidla – dalo se to jistě čekat. Dnes je toto téma poměrně horké zejména politicky, a nikdo si nechce udělat “špatné” jméno.

Snad jen tolik, že podobné chování, které je vyjadřováno pyšnými a okázalými pochody LGBT, nazývá Bible ohavností již tisíce let. Bibli věří pořád ještě mnoho lidí, a tak jsou odstraněním příspěvku pro změnu porušována práva zase jiné menšiny.

Proto umísťuji zmíněné vyjádření tohoto (mého) postoje zde – jako připomínku toho, jak daleko se křesťané jako celek vzdálili od toho, co nás učí náš Pán, pokud naslouchají raději světu než Bohu.

Aktualizace k 20. 8. 2019

Dnes jsem obdržel zprávu z Facebooku, že se omlouvají a náš původně zablokovaný příspěvek znovu zveřejnili na timeline – děkujeme:

Odkazy

  1. Je pýcha hodna oslav?
  2. Může církev přijmout homosexuální chování ve jménu lásky?
  3. Hermafroditi a homosexualita
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments