lgbt-abomination-to-God

Duhové pochody LGBT

Jakob Haver Bible, křesťanství, náboženství 7 Komentářů

Jakob Haver

Přední strana letákuJe pýcha hodna oslav?

Leták v češtině ke stažení a k tisku (PDF)

Stáhnout leták

Červen je ve Spojených státech, Kanadě a mnoha dalších zemích považován za Měsíc hrdosti LGBT (v ČR je to týden v 1. polovině srpna). Ústředním motivem tak zvaného Měsíce hrdosti a jeho okázalých promenád během roku je pýcha.

Před několika dny opět probíhaly na různých místech okázalé oslavy gayů, leseb, transsexuálů a dalších forem pohlavnosti. Obvykle se k tomu zde na webu příliš nevyjadřujeme, nicméně několik článků na toto téma zde máme (viz níže), protože i v řadách křesťanů je to živé téma a mnozí s tímto osobně nebo zprostředkovaně bojují.

Umístil jsem tedy na Facebook grafické vyjádření mého postoje k podobným „pochodům hrdosti“, ale hned druhý den byl tento příspěvek správci Facebooku smazán s tím, že porušuje práva určitých menšin. Nic proti tomu, mají svá pravidla – dalo se to jistě čekat. Dnes je toto téma poměrně horké zejména politicky, a nikdo si nechce udělat „špatné“ jméno.

Snad jen tolik, že podobné chování, které je vyjadřováno pyšnými a okázalými pochody LGBT, nazývá Bible ohavností již tisíce let. Bibli věří pořád ještě mnoho lidí, a tak jsou odstraněním příspěvku pro změnu porušována práva zase jiné menšiny.

Proto umísťuji zmíněné vyjádření tohoto (mého) postoje zde – jako připomínku toho, jak daleko se křesťané jako celek vzdálili od toho, co nás učí náš Pán, pokud naslouchají raději světu než Bohu.

Aktualizace k 20. 8. 2019

Dnes jsem obdržel zprávu z Facebooku, že se omlouvají a náš původně zablokovaný příspěvek znovu zveřejnili na timeline – děkujeme:

Odkazy

  1. Je pýcha hodna oslav?
  2. Může církev přijmout homosexuální chování ve jménu lásky?
  3. Hermafroditi a homosexualita
Subscribe
Upozornit na
7 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří Zelinka

Re: Jakob Haver – „Právě jsem obdržel zprávu z Facebooku…“

Tak to oceňuji – chvála Pánu, že zdravý rozum ještě zcela nezanikl.

jhk - vlasta

Právě jsem obdržel zprávu z Facebooku, že náš původně zablokovaný příspěvek znovu zveřejnili na timeline – Jakob Haver – tak to je myslím příjemná zpráva. Díky Bohu za to.

jhk - vlasta

RE: – Jiří Zelinka – a to je dostatečným důvodem k vytrvání.dotatek – ve víře a v poslušnosti Kristových slov.Ano – to je.

Jiří Zelinka

Re: jhk-vlasta – ano, je to tak, není se co divit. Nakonec víme, kdo za tím vším ve skutečnosti stojí, kdo tahá za ty provázky ke svým loutkám, a ten nevynechá jedinou příležitost mařit dílo Boží. Takové doby se průběžně střídaly – v podstatě vždy stačilo a stačí jen velmi málo, aby se vzpurné srdce vůči Bohu projevilo i navenek. Dnešní doba tomu vychází vstříc. Víme však, Kdo bude mít to poslední slovo – a to je dostatečným důvodem k vytrvání.

jhk - vlasta

– to, že to stáhli z facebooku – tomu se není co divit. Tato společnost je vedena od Boha pryč. Jak říkám – není se proto čemu divit. Mám takový lehký dojem – že kreacionismus je další v řadě.

Jiří Zelinka

Ano, všiml jsem si na FB, že to bylo smazáno – ale i za tak krátkou dobu měl příspěvek daleko nejvíc kladných ohlasů. Naší odpovědností je přihlásit se k tomu, čemu věříme i přesto, že to okolí nepřijme. Nakonec se bude stejně každý zodpovídat před Bohem sám osobně. Stvoření logicky podléhá svému Stvořiteli – a byl to On, kdo určil pravidla, ne člověk, zmítající se ve víru bouřlivých vln lidské morálky, která se bez Boha nebuduje – jen upadá.