aclu

Dejte kreacionistické vědě stejný čas ve školách

pavelkabrtOstatní, různé Napsat komentář

Podpořili jsme petici občanů USA z 9. dubna 2017

Pavel Kábrt

Ve dvacátých letech dvacátého století žádala ACLU1 vládu, aby měla evoluční teorie rovnocenný čas ve školách. Dnes není dovoleno kreační vědě, aby byla ve školách učena jako alternativa. Veřejné školy byly přeměněny na světské organizace, které křesťanství staví mimo zákon. Jenže tento (americký) národ by založen na křesťanství, a mnoho otců zakladatelů byli křesťané.

Věda nezačala s Darwinem. Mnoho vědců před Darwinem věřilo v kreacionistickou teorii. Evolucionisté mohou tak nanejvýš poskytnout nějaké možné vysvětlení, jak došlo k evoluci, ale ve skutečnosti nejsou schopni ukázat, že k evoluci skutečně došlo, a tím pádem jejich teorie není vědecká. Evoluce nemůže být učena jako jednolitý věroučný systém a tak alternativním teoriím musí být poskytnut stejný čas.

Podepsat petici vyžaduje pouze tyto kroky:

  1. otevřít webový odkaz zde
  2. vyplnit křestní jméno (“First Name*”)
  3. příjmení (“Last Name*”)
  4. váš email (“Email Address*”)
  5. kliknout na “Sign Now”
  6. přijde Vám potvrzovací email

Je pouze otázkou času, kdy se stejnou peticí přijdou Češi – bude-li to ještě vůbec potřeba a nebude-li evoluční teorie již zpopelněna v kreamatoriu dějin. Nezapomeňme na to, že ateisté a evolucionisté jsou jen velmi kuriózní, okrajovou náboženskou skupinou tohoto světa.

Izaac Newton: „Nádherné uspořádání a harmonie vesmíru mohly vzniknout jen podle plánu všemohoucí bytosti. To je a zůstane mým posledním poznatkem.“

Dr. Michael Denton, molekulární biolog, Evoluce, teorie v krizi: “Není pochybností, že kdyby molekulární důkazy byly k dispozici o jedno století dříve, idea organické evoluce by nikdy nemohla být přijata.”

Mary Leakey, evoluční antropoložka: „Všechny ty stromy života s jejich větvemi našich předků, to je kupa nesmyslů.“

Dr. Denton, molekulární biolog: “Vznikla široce rozšířená iluze, že evoluční teorie byla dokázána již před sto lety a že všechen následující biologický výzkum poskytuje stále rostoucí důkazy pro Darwinovu ideu. Nic není vzdálenějšího pravdě než toto… Jeho teorie, že všechen život na Zemi se vyvinul následkem postupného hromadění náhodných mutací, je stále – jako v době Darwinově – jen vysoce spekulativní hypotézou bez přímé faktické podpory.

Odkazy

  1. ACLU – American Civil Liberties Union, nestátní nezisková organizace ve Spojených státech amerických, která si klade za cíl „bránit a uchovávat práva a svobody jednotlivců zaručených všem osobám v zemi ústavou a zákony Spojených států. https://www.aclu.org/
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments