genesis-era

Co je podle vás “evoluce”?

Jakob Haver Fakta pro stvoření 2 Komentáře

Autor videa: Maranatha z.s.
Publikováno 29. 6. 2018

První část projektu GENESIS ERA s názvem Co je podle vás “evoluce”? Krátké rozhovory s vysoce kvalifikovanými odborníky v daném oboru. Základní argumenty proti samovolnému vzniku života a dalšího vývoje na této Zemi podle údajně prokázané evoluční teorie.

Je nutné, aby i přes dnešní všeobecný marasmus nestále zazníval hlas, který není poddán líbivému klamu tzv. “moderního” světa.

Tentýž hlas mluvil již za dnů Noe, a my dobře víme, že i tehdy vládla atmosféra, která se velmi podobá té dnešní – lidé se Bohu vysmívají a hledají všechno možné, jen ne svého Stvořitele.

  • “A jakož se dálo za dnů Noé, tak bude i za dnů Syna člověka.  Jedli, pili, ženili se, vdávaly se až do toho dne, v kterémžto Noé všel do korábu; i přišla potopa, a zahladila všecky.  Tak podobně bude v ten den, když se Syn člověka zjeví.” (Lukáš 17:25-30)

2
Můžete přidat komentář

Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jiří Zelinkajhk - vlasta Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Jiří Zelinka
Jiří Zelinka

Je to pěkně shrnuto – dr. Menton při jedné své přednášce (trvá hodinu) pod názvem “Evoluce: bez šance!” mj. žertem názorně ukazuje evoluční “události”, aby trochu odlehčil jinak hutnou přednášku – do prázdného pytlíku se dají zvlášť kolíčky, šňůrka a karty s jednotlivými písmeny, zatřepe se s tím, chvíli se počká a pak se z pytlíku vytáhnou kartičky pěkně připnuté na šňůrce kolíčkama a seřazené tak, že dávají slovo “evoluce”. Škoda, že je tolik skvělých přednášek jen v angličtině – tahle je zde – https://www.youtube.com/watch?v=Jck4naOUGQo a ta konkrétní ukázka je… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

1:28 – 1:43 – ano – to je naprosto ucelený a vyčerpávající odpověď na dotaz – co to je evoluce od profesora Mantona. 3:08 – 3:20 – samozřejmě to také už známe od zdejších odborníků na slovo vzatých – neustále tady oponovali úslovím – evoluce se vznikem života nezabývá – což samozřejmě těmto lidem nelze vytýkat. Opakují pouze naučenou mantru – když někteří evolucionisté zjistili, že se vznikem buňky to nebude zase tak jednoduché – jak si asi spousty z nich myslelo – řekli stop – a vznik života dali… Číst vice »