Řád pro diskuze

1. Pod jednotlivé články vkládejte, prosím, jen příspěvky týkající se obsahu článku, na "Přidat komentář" nebo na "komentáře" pod článkem, nebo na "odpovědět" pod diskuzním příspěvkem.
2. Obecnou diskuzi veďte, prosím, jen na tomto obecném diskuzním fóru, které se jmenuje "Diskuze". To je to tlačítko "Diskuze" nahoře v liště .
3. Registrace na těchto stránkách není (zatím) povinná, jen doporučená, pro snadnější vkládání diskuzních příspěvků.
4. Může se stát, že diskuze pod článkem Vám sklouzne do obecné roviny. Pak se, prosím, ukázněte a přejděte s pokračováním v diskuzi na toto obecné diskuzní fórum ("Diskuze"), aby prostor pod články nebyl zaplevelen jinými tématy. Pokud bude pod články delší diskuze nesouvisející s článkem, je pravděpodobné, že ji smažu. Omlouvám se.
5. Uvědomte si, prosím, že jste na stránkách, které mají být oslavou Boha Stvořitele a Spasitele Ježíše Krista. A jste zde vítaní hosté, pokud nebudete urážet Boha. I když jej urážíme všichni denně svým chováním, mluvením i smýšlením, a je tedy obtížné stanovit nějakou jasnou definici urážky a hranici, jedno možné je: dbejte, prosím, napomenutí redaktorů, pokud byste něco z tohoto řádu překročili.
6. Pokud někoho pro porušování těchto pravidel zabanuji (zablokuji), považuji za slušné, že všichni ostatní hosté těchto stránek to budou respektovat a na případné komentáře takového člověka, který sem vleze přes zákaz, nebudou reagovat. V opačném případě budu postupovat individuálně, mazat takové reakce a při stálém opakování též takového člověka blokovat. Někteří lidé totiž nemají v hlavě srovnané kompetence: Pan Kábrt je majitelem těchto stránek a platí za ně značné peníze (máme už hodně velký objem koupené paměti) ani nemluvě o spoustě času, který k jejich udržování věnuji. Všichni ostatní, kromě dvou kolegů s přístupovými právy, jsou zde HOSTÉ a musejí dodržovat ta pravidla, která majitel těchto stránek kreacionismus.cz stanoví. Někteří nezvaní "hosté" se však chovají podle nedávného prohlášení islamistů v České republice: "Češi, pokud se vám islám nelíbí, tak se z České republiky odstěhujte pryč". Tak tento postoj a styl myšlení ("já pán ty pán") zde NIKOMU trpět nebudu.

Chce-li někdo odbanovat, pak je třeba napsat do veřejné diskuze omluvu a žádost o odbanování a nadále se pak chovat vzorně - případně mne ještě navíc upozornit emailem, nečtu všechny příspěvky.

Seznam banovaných osob:

Anonym, Drsoňman, Oberon, KTE, Jura

(samozřejmě sem mohou tito lidé vlézt pod různými jinými jmény a mutacemi, občas to však jde rozpoznat dle stylu jejich příspěvků - i když si papoušek vleze do klece s nápisem Chameleoni, na ještěra se nezmění)

Děkuji, že budete tento řád respektovat!
Pavel Kábrt

Průměr: 1.4 (83 votes)
Obrázek uživatele Anonymous Two

KLM

... a zase mi místo něho odpověděl kreacionista Puzzled

+

Obrázek uživatele KLM

AnonymusTwo

božínku ... díky za diskuzi

Už voláš boha? Smile

KLM

Obrázek uživatele KLM

Šriber

Slyšel jsem o tom, že se "kvantum" používá podobně jako "nukleum" v 50. letech a "blesk" na začátku 20. století.

Tak o tom nevím,na kvantové biologii se mi líbí jak odkrývá fungování jednotlivých elementárních částic při biologických procesech.Jak se projevuje zahadnost mikrosvëta na fungováni života...

KLM

Obrázek uživatele Anonymous Two

KLM

božínku ... díky za diskuzi

+

Obrázek uživatele Šriber

KLM

Slyšel jsem o tom, že se "kvantum" používá podobně jako "nukleum" v 50. letech a "blesk" na začátku 20. století...

Ufmadgvar vɛrut noɦrult gyd ufgurvgnuxo og ufnotklɛso.

Obrázek uživatele KLM

Šriber

Genetika..

Slyšel si už o kvantové biologii?

KLM

Obrázek uživatele Šriber

KLM

Genetika...

Ufmadgvar vɛrut noɦrult gyd ufgurvgnuxo og ufnotklɛso.

Obrázek uživatele KLM

Šriber

Můžu si je ověřit sám

Jaký je podle tebe nejjasnější důkaz evoluce?

KLM

Obrázek uživatele Šriber

KLM

Můžu si je ověřit sám...

Ufmadgvar vɛrut noɦrult gyd ufgurvgnuxo og ufnotklɛso.

Obrázek uživatele KLM

AnonymusTwo

Je to prostor pro logicky nereflektovanou víru, ne pro konzistentní teorii....

To neni představa to je fak .Absolutní Stvořitel nepotřebuje stvořitele.Jakým zázrakem si na to přišel?

KLM

Customize This