Řád pro diskuze

1. Pod jednotlivé články vkládejte, prosím, jen příspěvky týkající se obsahu článku, na "Přidat komentář" nebo na "komentáře" pod článkem, nebo na "odpovědět" pod diskuzním příspěvkem.
2. Obecnou diskuzi veďte, prosím, jen na tomto obecném diskuzním fóru, které se jmenuje "Diskuze". To je to tlačítko "Diskuze" nahoře v liště .
3. Registrace na těchto stránkách není (zatím) povinná, jen doporučená, pro snadnější vkládání diskuzních příspěvků.
4. Může se stát, že diskuze pod článkem Vám sklouzne do obecné roviny. Pak se, prosím, ukázněte a přejděte s pokračováním v diskuzi na toto obecné diskuzní fórum ("Diskuze"), aby prostor pod články nebyl zaplevelen jinými tématy. Pokud bude pod články delší diskuze nesouvisející s článkem, je pravděpodobné, že ji smažu. Omlouvám se.
5. Uvědomte si, prosím, že jste na stránkách, které mají být oslavou Boha Stvořitele a Spasitele Ježíše Krista. A jste zde vítaní hosté, pokud nebudete urážet Boha. I když jej urážíme všichni denně svým chováním, mluvením i smýšlením, a je tedy obtížné stanovit nějakou jasnou definici urážky a hranici, jedno možné je: dbejte, prosím, napomenutí redaktorů, pokud byste něco z tohoto řádu překročili.
6. Pokud někoho pro porušování těchto pravidel zabanuji (zablokuji), považuji za slušné, že všichni ostatní hosté těchto stránek to budou respektovat a na případné komentáře takového člověka, který sem vleze přes zákaz, nebudou reagovat. V opačném případě budu postupovat individuálně, mazat takové reakce a při stálém opakování též takového člověka blokovat. Někteří lidé totiž nemají v hlavě srovnané kompetence: Pan Kábrt je majitelem těchto stránek a platí za ně značné peníze (máme už hodně velký objem koupené paměti) ani nemluvě o spoustě času, který k jejich udržování věnuji. Všichni ostatní, kromě dvou kolegů s přístupovými právy, jsou zde HOSTÉ a musejí dodržovat ta pravidla, která majitel těchto stránek kreacionismus.cz stanoví. Někteří nezvaní "hosté" se však chovají podle nedávného prohlášení islamistů v České republice: "Češi, pokud se vám islám nelíbí, tak se z České republiky odstěhujte pryč". Tak tento postoj a styl myšlení ("já pán ty pán") zde NIKOMU trpět nebudu.

Chce-li někdo odbanovat, pak je třeba napsat do veřejné diskuze omluvu a žádost o odbanování a nadále se pak chovat vzorně - případně mne ještě navíc upozornit emailem, nečtu všechny příspěvky.

Seznam banovaných osob:

Anonym, Drsoňman, Oberon, KTE, Jura

(samozřejmě sem mohou tito lidé vlézt pod různými jinými jmény a mutacemi, občas to však jde rozpoznat dle stylu jejich příspěvků - i když si papoušek vleze do klece s nápisem Chameleoni, na ještěra se nezmění)

Děkuji, že budete tento řád respektovat!
Pavel Kábrt

Průměr: 1.6 (58 votes)

Route 66

Teď nevím, jestli myslíte Lepešinskou, která prokazovala, že život vznikl z neživé hmoty a používala k těmto důkazům špínu za nehty lidí. Ona byla Stalinovou chráněnkyní, až do doby, kdy Akademie věd SSSR pošeptala Stalinovi do ouška, aby ji hodil na smetiště dějin, jestli nechce úplně sovětskou vědu zdiskreditovat. Pak byla uložena tam, kam patří všichni darwinisti, na důchodkový hnůj. Zdraví PK

Jinak pozor: proti ortodoxnímu darwinismu byli jak sovětší evoluční mudrlanti tak nacisti - oni to měli v lebkách stejně pošramocané jako současní neodarwinisti - nacisti věděli o evoluční teorii prd, stejně jako zdejší diskutéří a sovětští ideologové v tom měli rovněž guláš - no, popravdě, co jiného je v té hovadině možné mít, že? Když čtyřicet let věří na piltdownského člověka nebo naletí na archeoraptora ("piltdownského ptáka", falzifikát z Číny a další falza.)...holt, věda pravá ořechová.

Obrázek uživatele Route 66

Re: Milióny let, milióny let to dokázaly

Ajta, Lysenko!
Ale pozor! Mnozí Vás vyvedou z omylu. Prý Trofim Děnisovič žádným darwinistou nebyl. Však už to zde i psali.
Co na tom, že ve dvacátých letech byly ruské noviny plné sadařových článků o tom jak on a jedině on Trofim Děnisovič ten darwinizmus rozvijí...
Jo, takových darwinových vjedců bylo!
Pamatujete chudáka nebohou Ellenu?
Napřed dojička, poté textilní dělnice. Co všechno ale nestihla.
"Světově uznávaná chemička", vjedkyně každým coulem. Hravě zvládala také darwinovu biologii i předsedat akademii věd Big smile
Škoda jen, že jsem se nikdy nenaučil rumunsky!
No, třeba je to štěstí. Překlady pasáží některých jejich děl, tak to by bránice některých z nás asi nezvládly....

Na Zemi žily vopice. Pak se z nich stali lidi a potom tito soudruzi vybudovali socializmus. Ppr.Troník

Milióny let, milióny let to dokázaly

Zadáme-li obtížnou úlohu hloupému člověku, nevyřeší to a nedokáže realizovat ani za celý svůj život. Zadáme-li něco takového chytrému člověku, vyřeší a realizuje to třeba za deset let. Když to zadáme skupině vědců (nemyslím evoluční blbouny a pohádkáře), možná to vyřeší za měsíc. A když to zadáme Bohu, udělá to za šest dní nebo za sekundu. Inteligence zkracuje čas potřebný k realizaci složitého problému. Jen evoluční bůh, tupý a hloupý a neinteligentní, pracující metodou pokus omyl/pokus omyl, potřebuje milióny let, a stejně vyřeší kulové i za ty milióny let - za něj to vyřeší evoluční ideologické lebky a jejich počítače a veřejnosti pak nalžou, že to vyřešil jejich evoluční bůh a že "tak funguje evoluce".

Dávno tomu dávno, praví Darwinova parta, bylo nebylo, za devatero horami a devatero řekami, věř či nevěř, z kamení politého vodou vznikla příroda a člověk díky tomu, že padaly meteority, vybuchovaly vulkány, svítilo sluníčko a hvězdičky a samci se rvali o samice, to vše po milióny let. Tak praví věda pravá ořechová darwinistická a tak buď na věky věkův Ámen.

Sudruhovia, práci čest a s CCCP na věčné časy a nikdy jinak. Věčná sláva věčnému Darwinovi.

"Staline", pravil opilý Lysenko, "já z evoluční teorie vím jen to, že člověk pochází z opice." Drahý soudruhu Lysenko, to úplně stačí, naše Darwinova ideologická parta už to vše davům tupých lidí dodatečně vyšperkuje, buď v klidu. PK

Obrázek uživatele Route 66

Re: PK

Díky Pavle.
Koukněte se na email
Opravdu jsem se pobavil Smile

Na Zemi žily vopice. Pak se z nich stali lidi a potom tito soudruzi vybudovali socializmus. Ppr.Troník

Obrázek uživatele Route 66

Re: Můj milý příteli

samozrejme, ze vsechny tyto zlociny ateistu byly kryty veskerymi dostupnymi ateistickymi autoritami, jak zcela jednoznacne vyplyva z nize uvedeneho textu, kdy dokonce nektere tyto ateisticke autority se snazily a dodnes snazi, tak jako zminovana krestanobijecka organizace a jeji clenove, tyto jejich zlociny dekriminalizovat.
( ostatne to co se delo po desitky let na onom gymnaziu, bez kryti ateistickych autorit, by bylo nemyslitelne)

uzeny sled.
ano. cela tato tvoje odpoved bez sebemensich pochyb do teto kategorie zapada.
..........................................................

Co se týče médií, zajímají je velmi často, a to nejen ty bulvární, senzace. Proto samozřejmě více reagují na prohřešky těch, kteří se staví na kazatelny a moralizují své ovečky.
ééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

i kdyz krestanobijecka kampan medii trva permanentne, posledni vzedmutejsi vlna vypukla v roce 2008 iniciovana zamorskymi medii jako The Washington Post , The New York Times etc,ktera toto rozpoutala do goebbelsovskych rozmeru, mnohdy prekrucujice i 80(!!!) let stare pripady, co podle tebe maji napln "bulvarni senzace" ale pritom o daleko horsi radeni bandy mozna organizovane(vysetrit zdali ano vsak nebyl zajem- perfektne po cela desetileti tutlane) ateistickych profesoru na PRESTIZNI A EXKLUZIVNI skole a kryte pravdepodobne NEJVYSSIMI MISTY (zeleni) nebyla sebemensi stopa zajmu - zrejme , podle tebe nesplnovali bulvarni atribut senzace Big smile , no tak tomu snad ani ty neveris.

jo a ješte jsem si vsiml tvych vyrazu, co pouzivas.
namatkou:
"kteří se staví na kazatelny a moralizují své ovečky", "sluha Bozi" a mnoho jinych - daji se zde v prispevcich dohledat. tak tohle to je, jako by na mne dychl zpuchrely oder let sedmdesatych. presny zargon tehdejsich ateistickych bolsevickych bonzu, tajemniku veci cirkevnich - timto ze zdravim Big smile , ci jejich prirucek - "chlapi, v tech brozurach to mate!".
bez urazky, i (nejen)podle tohoto zargonu, tomu o cem zde pises ,tak tomu vubec nerozumis.
mmch.
schvalne kolik jsi vubec tech "moralizujicich kázani" slyseL? Smile
ale mozna se pletu. mozna zes byval na nich pravidelne. sedel nekde v koute, mel notysek("rozsvite mu tam!") a rikal si: "teda, jak to ten chlap mysli? no, jestli ze to mysli tak, jak ja si myslim, ze to mysli, tak to ho teda...."
nebo ne? Smile

Na Zemi žily vopice. Pak se z nich stali lidi a potom tito soudruzi vybudovali socializmus. Ppr.Troník

¨Někdy to trvá dlouho - někdy krátce......

http://invivomagazin.sk/superrychly-rast-pohori_26.html

- ale tak krátce jak to je v Bibli, to prostě nejde a nejde - není to možné a není to možné. Evolucionismus je prostě ideologie. Nábožná představa - že to trvalo velmi dlouho .... to všechno. Kdežto víra v Krista je opravdový život. V.S.

Obrázek uživatele JHK

RE: - Artex.

Route 66

Velice se omlouvám, za následující velmi dlouhý příspěvek...

Milý Route 66, nemáte se zač omlouvat, jste jednak na veřejné diskuzi, jednak Váš příspěvek není nijak extra dlouhý a to hlavní, je věcný a důležitý. Žel, jak vidíte z reakce, "komu není shůry dáno v apatice nekoupí". Nicméně, pro méně zatvrzelé a méně úmyslně slepé má Váš příspěvek určitě velký význam. Požehnání přeje Pavel Kábrt

Re: Můj milý příteli

Osobně znám několik obětí jednoho hokejového trenéra, jinak bojovného ateisty(!!!), i to, že média tehdy se o případu nijak moc nešířila a mám dojem, že v naší republice o tomto nepsala vůbec! Potom jsem znal jednoho soudruha pionýrského vedoucího a vychovatele, jak jinak - ateistu, o jehož zločinech tehdy v roce cca 1980+-, ale ani v současnosti nenapsala ani slovo, ač jim svého času nevadilo psát o případech starých i 80 let.

Které autority ty zločince kryly? Myslím tedy sekulární autority. To znamená politici a orgány činné v trestním řízení.

Ještě jsem si vzpoměl na jednoho ateistického lampasáka , tam kde jsem sloužil u tkzv. silničního vojska. jeho případ znám však jen z doslechu, kdy zneužívání vlastních dětí soudruzi ututlali a přeložili jej "za trest" k našemu útvaru. Samozřejmě, že Rudé Právo o něm nenapsalo ani omylem Big smile

Ano. To je samozřejmě odsouzeníhodné. Odpovídá to mému pohledu na všechny ideologie a jejich fanatické zastánce. Stavějí se do pozice arbitrů morálky, slibují nesplnitelné a přitom nejsou lepší než ostatní.

V dalším textu jsem nenašel jediný případ, kdy by oficiální autority skrývaly takové zločiny. Co se týče médií, zajímají je velmi často, a to nejen ty bulvární, senzace. Proto samozřejmě více reagují na prohřešky těch, kteří se staví na kazatelny a moralizují své ovečky.

Celý tento text je logickým klamem. Odváděním pozornosti. Užívá se pro něj název Red herring - uzený sleď. (Logické klamy - Wikipedia)

Jednoduše, zločiny jiných neočišťují zástupce církví od jejich zločinů. A jak bylo uvedeno v seznamu úspěchů křesťanství za dobu jeho existence, jsou sexuální prohřešky kněží jen takovou třešničkou na dortu ostatních zločinů páchaných opakovaně a organizovaně po velmi dlouhou dobu a mnohdy těmi nejvyššími zástupci církve.

Obrázek uživatele Route 66

Re: Můj milý příteli

Máte nějaký podobný případ v sekulární oblasti?

éééééééééééééééééééééééééééééééé

Je mi líto, ale příkladů existuje celá řada.
Osobně znám několik obětí jednoho hokejového trenéra, jinak bojovného ateisty(!!!), i to, že média tehdy se o případu nijak moc nešířila a mám dojem, že v naší republice o tomto nepsala vůbec! Potom jsem znal jednoho soudruha pionýrského vedoucího a vychovatele, jak jinak - ateistu, o jehož zločinech tehdy v roce cca 1980+-, ale ani v současnosti nenapsala ani slovo, ač jim svého času nevadilo psát o případech starých i 80 let.
Ještě jsem si vzpoměl na jednoho ateistického lampasáka , tam kde jsem sloužil u tkzv. silničního vojska. jeho případ znám však jen z doslechu, kdy zneužívání vlastních dětí soudruzi ututlali a přeložili jej "za trest" k našemu útvaru. Samozřejmě, že Rudé Právo o něm nenapsalo ani omylem Big smile
No...
Takže jaká jsou fakta oproštěná od nánosů křestanobijecké propagandy a tedy i OBJEKTIVNÍ skutečnost ?

Z oficiálních policejních zdrojů, vyplývá, že případy sexuálního zneužívání dětí a mládeže narostly ve vyspělých zemích světa za posledních 50 let do obrovských rozměrů. Týká se to všech vrstev společnosti bez ohledu na náboženství a světový názor. Nejvíce případů je v rozvrácených rodinách, kde dětem nahrazuje otce otčím nebo matčin „přítel“. Dalším nebezpečným místem pro děti a nezletilé jsou některé školy, internáty a ordinace lékařů. Německý deník „Frankfurter Rundschau“ jako jeden z mála upozornil na skandály v nejprestižnějším německém gymnáziu v Odenwaldu, které je dokonce pod patronací UNESCO. Bylo tam odhaleno několik pedagogů, všichni ateisté a někteří z nich členové tzv. „Humanistické unie“, jež se specializuje na zuřivý boj proti Církvi, kteří celá desetiletí zneužívali žáky, hetero- i homosexuálně. Jeden z nich jich má na svědomí více než 100.
Na této jediné škole došlo jen v posledních letech k daleko více případům zneužití než v Katolické církvi Německa za posledních 100 let dohromady. Takových škol jsou podle listu Frankfurter Rundschau v Německu pravděpodobně i stovky!!!

Mnoha zneužití se dopouštějí i dětští lékaři. Zprávy z USA uvádí příklad kde jeden znásilnil v ordinaci přes stovku dětí a nahrál si to na video. Hnusnou perverzí vyspělé společnosti je tzv. sexuální turistika. Každoročně tisíce mužů z Německa, Holandska apod. jezdí do Thajska nebo Nepálu, kde provozují sex i s dětmi pod 10 let. Počet obětí těchto „sexuálních turistů“ je odhadován na 3 miliony ročně. Známý rakouský „lovec porna“, praktikující katolík Martin Humer předložil o tom důkazy rakouským a německým orgánům, ty však neprojevily zájem toto stíhat.....

Čísla a policejní statistiky hovoří o tom, že v katolickém prostředí navzdory neomluvitelným hanebnostem je těchto případů procentuelně podstatně méně.
Kupříkladu v Německu v posledním roce bylo nahlášeno téměř 300 tisíc případů zneužívání za posledních pár desetiletí, z toho něco přes 100 v katolických zařízeních, což je pouze několik promile.
V Rakousku zase z nahlášených více než 500 případů zneužívání na školách připadá pouze 17 na katolické školy, které tvoří zhruba polovinu základních a středních škol v této zemi.

Jádro věci tkví v tom, že v 60. letech proběhla na Západě tzv. sexuální revoluce: Mladí žádali „svobodný sex“, čili respektování promiskuity jako normálního „mravného“ chování a „právo“ homosexuálů na sňatek. Objevily se i požadavky na uznání „nároku“ na sex i pro děti, což v 70. letech prosazovaly v parlamentech západních zemí především strany Zelených. Hořko úsměvným příkladem je německá ministryně spravedlnosti Sabine Schnarrenbergerová, která neustále napadá Církev kvůli zneužívání, je členkou výše zmíněné „Humanistické unie“, která r. 2000 požadovala dekriminalizaci pedofilie.

Z těchto faktů vyplývá, že není to katolická morálka, co je příčinou těchto zvěrstev, ale naopak odvrat od ní. Její odmítnutí a hlásání maximálního sexuálního uvolnění způsobilo všeobecné rozšíření pohlavního zneužívání mladistvých do čísel dříve neznámých. Na tom nic nemění ani smutná skutečnost, že tato jedovatá nákaza zasáhla i část církevního prostředí.

Tyto zcela jasné souvislosti se konzument Církvi nepřátelských médií nedozví. Ta se pokrytecky ohánějí požadavkem „pomoci obětem kněžského zneužívání“, ale až na malé výjimky mlčí, když jde o mnohem početnější oběti zneužívání nevěreckými učiteli, vychovateli, lékaři nebo i rodiči. Tím dokazují, že jim nejde o pomoc obětem, nýbrž o zostuzení Katolické církve. Hovoří o obětech zneužívání v Církvi, ale oběti zneužívání v mimocírkevním prostředí je vůbec nezajímají. Tak se stávají spolupachateli těchto zločinů, neboť je kryjí tím, že odvádějí pozornost pouze ke Katolické církvi, u níž chtějí pranýřovat katolickou morálku, která se naopak kategoricky staví proti těmto deliktům.
Závěrem připomeňme ještě, že podobnou mediální štvanici proti „kněžím-prznitelům dětí“, jaké jsme svědky dnes, rozpoutalo na popud Josepha Goebbelse ve 30. letech nacistické Německo.Na Zemi žily vopice. Pak se z nich stali lidi a potom tito soudruzi vybudovali socializmus. Ppr.Troník

Customize This