Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Oliver

Pánové, oba sto bodů ! Pokud bychom to vzali striktně přes náboženské brýle, tak evoluce je nástroj ďábla, kterým obelhává lidi, aby je od Boha oddělil. Pak pokusy zmiřovat oba postoje do jakéhosi „středu“ jsou něco jako pokus člověka usmířit Boha s ďáblem. O něco takového ďábel ale nestojí a sám nejlépe ví, že to nepůjde. Lež s pravdou sloučit nelze. Polopravda je vlastně taky lež. Vlastně se mu ti lidi pletou pod nohy a překážejí mu v práci, netuše, co dělají. Jejich nezdar je dopředu nad Slunce jasný. Proto… Číst vice »

Václav Dostál

Pod pojmem „evoluce“ se v takových souvislostech míní „samovolný vývoj nepotřebující žádného Boha.“ Jestliže tedy někdo tvrdí, že Bůh ke své Tvorbě použil evoluci, říká vlastně, že Bůh ke svému Stvoření použil postupu, který žádného Boha nepotřebuje.

Jiří Zelinka

„Dawkins říká o křesťanech, kteří se snaží skloubit evoluci s Biblí, doslova „they’re deluded“, což se překládá jako „jsou pošetilí, obelhávají sami sebe, jsou v bludu, jsou to snílci, nechali se oblouznit“ apod.“ Tedy na to, jak je to video krátké, má neuvěřitelně obrovskou váhu! 😀 Spojovat evoluci s vírou a dodat jí tak na vědecké hodnověrností – to přesně sedí na to, co dělá vzdělaný křesťan a evoluční snílek Marek O. Vácha. Je to opravdu k smíchu, když se křesťan dlouhodobě snaží implantovat evoluční žvásty do Bible a tváří… Číst vice »