Výzva čtenářům webu kreacionismus.cz týkající se diskuze

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář

Mnozí z čtenářů webu kreacionismus.cz si jistě všiml nárůstu diskuzních příspěvků a následné nepřehlednosti. Důvodem je nedržení se tématu v komentářích pod článkem. V této souvislosti vám sdělujeme určitou výzvu či prosbu o dodržování následujících pravidel. PK

Pravidla diskuze na serveru kreacionismus.cz

  1. Pro náš web platí všeobecná pravidla všech diskuzí zákonem daná, tzn. neměla by obsahovat rasistické, sexistické či náboženské urážky, vulgarity, apod.
  2. Dodržování tématu. Obsah komentáře by se měl týkat vybraného článku.
  3. V příspěvcích by se co nejméně mělo objevovat CTRL C + CTRL V. Je lepší svými slovy stručně nastínit myšlenku a k doplnění uvést zdroj, např. kreacionismus.cz/memento /stránka (2.5.2010)
  4. Pokud si bude chtít povídat více lidí najednou, lze též přejí na náš facebook.
  5. Pokud budete chtít zveřejnit nějaký odkaz či informaci pro všechny, použijte prosím všeobecnou diskusi.
  6. Chcete-li něco sdělit provozovateli webu, použijte prosím formulář na stránce “Kontakt
  7. Budete-li chtít diskutovat na jiné téma, nejprve si zjistěte, zda již nebylo diskutováno v rámci jiného článku. Použijte vyhledávání.
  8. Chcete-li si sáhodlouze psát na web, můžete použít diskuzní web www.planetopia.cz/kniha-navstev/kniha-navstev nebo kterýkoliv jiný.
  9. Děkujeme všem, že se zajímáte o kreacionismus. Vaše příspěvky jsou pro nás velmi cenné. Mějte však na paměti, že je třeba pomoci zejména novým čtenářům v orientaci v tématech. Uvítáme, když budete odpovědní v dodržování pravidel diskuze na našem webu kreacionismus.cz. Pán vám žehnej.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments