Starosta australského Maryborough odmítl odstranit z jídelníčku školních jídelen vepřové maso

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář

Upozornění:

Děkuji panu Pazderovi za upozornění, že podle některých zdrojů na internetu není tento následující článek o australském starostovi reálný, je prý vymyšlený. Aby se však člověk dopídil pravdy, musel by udělat hlubší průzkum.

Na to však nechci dávat čas, myšlenky článku mi připadají jasné a správné a domnívám se, že takto podobně měli stateční a moudří lidé hned za doby Darwina odmítnout, aby do evropské vědy, budované křesťanskými vědci, s křesťanskou kulturou, přivandrovali darwinisti se svými nevědeckými mýty a materialistickým náboženstvím.

Žel, snad žádní takoví stateční a moudří “starostové” se nenašli a proto máme nyní evropskou kulturu a vědu zaneřáděnou darwinistickými fekáliemi hinduistického ražení (milióny let se svět vyvíjí sám od sebe a podobné nesmysly). Pavel Kábrt

Muslimští rodiče dětí ve školách města Maryborough v australském státu Victoria požadovali odstranit ze školních jídelen vepřové. Starosta odmítl. A tajemník magistrátu poslal všem rodičům sdělení, proč to učinil.

Muslimové musí pochopit, že to jsou oni, kdo se musí přizpůsobit Austrálii, jejím zvykům, tradicím a jejímu způsobu života, když se rozhodli přesídlit právě sem. Musí pochopit, že se mají integrovat a naučit se žít v Austrálii. Musí pochopit, že je na nich změnit svůj způsob života, nikoliv na Australanech, kteří je tak velkoryse přivítali.

V Austrálii nejsme rasisté ani xenofobové. Než se objevili muslimové, Austrálie přijala spoustu přistěhovalců (zatímco opak neplatí, protože muslimské státy nemuslimské přistěhovalce nepřijímají). Stejně jako ostatní národy nejsou Australané ochotni vzdát se své identity či kultury. A protože celá naše země je vstřícná, není ve skutečnosti tím, kdo vítá přicházející, starosta Maryborough, nýbrž všichni občané Austrálie.

Konečně musí pochopit, že v Austrálii s jejími židovsko-křesťanskými kořeny, vánočními stromy, kostely a náboženskými svátky musí náboženství zůstat v soukromé sféře. Austrálie naprosto právem odmítá jakékoliv ústupky islámu a šaríi.

Pro muslimy, kteří nesouhlasí se sekularismem a necítí se v Austrálii dobře, je na světě sedmapadesát úžasných muslimských zemí, většinou málo zalidněných a připravených v souladu se šaríou přijmout je podle pravidel halalu s otevřenou náručí.

Odešli-li jste ze své země do Austrálie a nikoliv do ostatních muslimských zemí, učinili jste tak proto, že jste život v Austrálii shledali lepším než jinde. Nedovolíme vám stáhnout Austrálii dolů na úroveň těch 57 (sedmapadesáti) zemí.

Položte si – jen jedinou – tuto otázku: Proč je v Austrálii lépe než tam, odkud jsme přišli? Kuchyně s vepřovým není problémem, je to součást odpovědi.

Přišli-li jste do Austrálie s představou, že nás svou masivní propagandou vystrnadíte a nakonec se naší země zmocníte, měli byste se sbalit a vrátit se do země, z níž jste přišli. Tady není pro vás ani vaši ideologii místo.

UŽ TOHO BYLO DOST. BERTE AUSTRÁLII NEBO JI OPUSŤTE! NECHŤ SE VŠEM NA SVĚTĚ DAŘÍ DOBŘE.

Překlad (c) Jakub Sinderhauf 2016

Viz též:
Austrália hovorí nie po druhý raz
Celý svět potřebuje takovéhle vůdce!

Komentujte

Please Přihlásit to comment
  Subscribe  
Upozornit na