whycreationism

Úvodní slovo

Proč kreacionismus

Zakladatel tohoto portálu Pavel Kábrt říká: „Hlavní příčinu mnoha bolestí v našem národě vidím v jeho neblahém prvenství: jsme jeden z nejateističtějších národů na světě. Ateismus vidím jako vážné selhání rozumu a logiky, něco jako rakovinu duše.“ A to samozřejmě souvisí s tím, čemu věříme.

brochure

Leták 15 otázek

Tato rakovina ateismem a materialismem dnes metastázuje do celého světa. Je to infekce, které se v Bibli říká hřích, jehož konečným stadiem je smrt. Ne pouze a nutně smrt v pekle, ale už tady, v tomto světě: smrt předčasná, zbytečná, smrt z blbosti a hlupácké životní filozofie, smrt, které předchází mnoho trápení a bolestí, v rodinách, osobních životech, ve vztazích jak doma, tak i venku.

V letáku na tomto odkazu je patnáct otázek, které závažně zpochybňují evoluční teorii. Leták je možné si vytisknout (formát PDF) a volně ho nabídnout svým přátelům, ve škole, na pracovništi, v církvi apod. Dále také doporučujeme k četbě knihu Achillovy paty evoluce.

Chceme pomoci k pochopení, že základní podpora ateismu, evoluční teorie, je nevědecká pohádka na hodně špatnou noc, byť by ji vyznávali profesoři a doktoři po celém světě. Chceme ukázat, proč v současné době stále více sílí hnutí vědců (kreacionistů) proti evoluční teorii a myšlenkám Charlese Darwina, a proti materialistické životní filozofii.

Poslání tohoto webu

Tyto stránky nemají představovat „stánek s lacinými lahůdkami“, ale spíše velkosklad trvanlivých potravin, a to zdarma. V nabídce TÉMATA si každý může vybrat to, co hledá, co jej trápí z oblasti původu světa a života a argumentů pro existenci biblického Stvořitele. Tyto stránky slouží lidem, upřímně hledajícím smysl života – ať už jsou ateisté, agnostici nebo věřící – a trápí je, jak to je s tou evolucí, darwinismem, Biblí a stvořením. Zde mohou najít odpovědi na své otázky.

Web kreacionismus.cz je jedním z mála v České republice, který prezentuje kreacionismus podložený vědeckými poznatky. Je pro lidi, kteří nehovoří anglicky ani jiným světovým jazykem. Potěší nás, budete-li se za tento web modlit, protože už mnoha lidem pomohl upevnit svůj pohled na Stvořitele a Jeho stvoření, na Ježíše Krista a Boží slovo, Bibli.

Jak můžete pomoci i Vy

Tento web provozujeme ve svém volném čase a ze svého skromného příjmu. Pomoc však nemusí mít podobu jen finanční. Přispět můžete například i tím, že si stáhnete náš leták (vpravo) a představíte naši práci ve své církvi, svým známým a blízkým.

Nebo také umístíte odkaz tohoto webu – https://kreacionismus.cz/ – na svoje webové stránky, přidáte jej do svých emailů nebo požádáte o jeho umístění na jiné webové stránky někoho, kdo to může a je ochoten to udělat.

Přivítáme i pomoc s překlady článků nebo s jejich financováním. Více na stránce „Pro dárce“. Děkujeme!