Ozubený převod v přírodě u nymfy skokana

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář

“Evobuční terorie” je dnes v naprostém rozporu s přírodovědou

Pavel Kábrt

Otázka pro všechny myslící lidi:

Je nenávist k církvím, k náboženství, k pojmu Bůh či k těm, kteří se vyhlašují za věřící ač se tak nechovají dostatečným důvodem pro racionálně uvažujícího dospělého člověka, aby začal vyznávat ty nejneuvěřitelnější hlouposti a protivědecké báchorky o původu světa a přírody?

Je nenávist k církvi dostatečným důkazem, že se “svět vyrobil sám”? Že se neživá planeta plná kamení a lávy sama oživila, slepé začalo po miliónech let samo od sebe vidět a hluché slyšet, rybám narostly nožičky, protože se pokoušely (Bůh ví proč) lézt po zemi, skokanům se jen tak samy od sebe vytvořily ozubené převody, v mnoha tělech vznikly trubky s čerpadly a zpětnými ventily, počítačové vybavení s programy a kilometry dlouhými rozvody?

Je nenávist k náboženství dostatečně rozumným důvodem věřit, že záření a blesky, vítr a déšť vytvořily echolokaci (sonar) poté, co hroši lezli do vody, aby z nich vznikly velryby a plazům narostla křídla, protože (Bůh ví proč) po milióny let skákali se stromů, rozbíjeli si tlamy a lámali končetiny, až se jim konečně vytvořilo peří, duté kosti, silné srdce a mohutné plíce a vznesli se do oblak – a v podobné jiné evolucionisticko-darwinistické slátaniny a fantazmagorie? Je to nutné, přátelé, věřit takových nesmyslům jen proto, že máme odpor k církvi?

Rozum do hrsti.

Nenechte se zmást vysokoškolskými tituly. Za nacistickou zrůdnou ideologií stálo veliké množství velmi vzdělaných německých doktorů, inženýrů a profesorů a inteligence, a to samé platilo o ideologii komunistické. Vzdělaní lidé jsou často tou nejhloupější a nejzkorumpovanější složkou společnosti, pokud se včas v jejich životě neopře jejich charakter, mysl a srdce o pravdu a nespočine na pevném životním základu (v Kristu nebo alespoň v nějakém Kristově odvaru, tedy ušlechtilé životní filozofii). V opačném případě jejich vzdělání jen umocní jejich tupost!

Dojička od krav, která sice nedodělala ani základní školu, ale když se podívá na letícího čápa a řekne “tohle se přece nemohlo vytvořit samo” má víc rozumu v hlavě než pan prof. doc. ing. RNDr., který svoje studenty učí, jak křídla vznikla tak, že dávní plazi po milióny let mávali končetinami, “plachtili” se stromů a zkoušeli létat, až se jim to povedlo a “příroda jim dala křídla”. Nenechte se mýlit, přátelé! Nikdy v dějinách lidského myšlení nebyla hlásána větší pavědecká pseudopohádková mytologie, než je evoluční blafologie. Nenechte se mýlit, přátelé, že i Kristu nevěrná církev tuto hloupost vtělila do své věrouky a bude asi poslední, kdo se této ideologie vzdá – vždyť církev šla v počátcích i za Hitlerem a byl to nejbližší Ježíšův příbuzný, apoštol, který jej zradil a vydal na smrt. Nenechte se zmýlit a nepleťte si dojmy s pojmy.

A ovšemže důsledky evolučních báchorek na společnost jsou strašlivé: stovky miliónů zmasakrovných lidí jen za pár desítek let (první a druhá světová válka byla podporována zfanatizovanými darwinisty), Hitler, Marx, Lenin, Stalin, Mao či Pol-Pot byli nadšení evolucionisté. Mnohé další vyhlazovací masakry se vedly ve jménu Darwina už krátce po jeho smrti, ve jménu vybájeného boje o život a přežití nejsilnějších; milióny potratů (zabíjení nenarozených lidských bytostí) se dosud koná ve jménu evolučních bludů (např. že lidský plod je částečně zvířetem), a to je jen nepatrný výčet této tragedie, nepravdivého názoru na náš původ a smysl života, to je to, co zničilo a ničí mysl nepevných lidí a podepisuje se i na současném beznadějném stavu mládeže, dospělých a celé společnosti tzv. “vyspělých” států. Rozum do hrsti, přátelé, pusťte si znovu to video a zamyslete se, dokud je čas!

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments