Nálezy organizmů, které se po více jak dvě miliardy let nevyvíjely

pavelkabrt Evoluce organizmů Napsat komentář

Bryan Nelson

Z www.mnn.com přeložil Pavel Kábrt. Černý text je původní, barevné komentáře od Pavla Kábrta.

Vědci říkají, že biologické podivnosti nezpochybňují Darwinovu teorii o přírodním výběru – ale spíše ji potvrzují.

Jak už dlouho víme, zpochybnit nefalzifikovatelný dějepisný mýtus nelze vůbec ničím. Evoluční teorie čili pohádkové vyprávění o minulosti není závislá od faktů, ale pouze od řečnických a bájetvorných schopností evoluční sekty.

Evoluce je vědecký fakt prokázaný tak pevně jako gravitace.

Žel, jak musí naše Darwinova fanatická parta přiznat, toto smělé tvrzení nám kazí fakt, že tisíce vědců dnes i v minulosti v evoluční teorii nikdy nevěřilo a nazývalo ji pohádkou a lží, a druhý fakt, že evoluci nelze ani dnes nikde pozorovat na rozdíl od jejího opaku, samovolné devoluce, vymírání druhů, úpadku, stárnutí, morfolýzy, vzrůstu entropie a rozpadu struktur. Také musíme přiznat, že většina lidí na této planetě v evoluci nikdy nevěřila, a je smutné, že i dnes musíme jen násilím evoluční teorii vnucovat dětem na školách a do veřejnosti a přísnými zákony učení evoluce chránit proti oponentům.

A tak si představte to překvapení, když nedávno badatelé objevili organizmy, které se nevyvíjely po více než 2 miliardy let – tedy zhruba polovinu věku samotné Země.

Evolucionisté jsou už od dob Darwina neustále překvapováni nepříjemnou realitou a protivnými vědeckými fakty!

Ale tento objev nezpochybňuje Darwinovu teorii přírodního výběru, říkají vědci. Spíše ji to potvrzuje, podle ABC News.

“Pokud je evolucí to, jak ji rozumíme, že se organizmy adaptují na změny prostředí,” vysvětlil J. William Schopf, profesor z UCLA a vedoucí autor této studie. “Když pak odejmete veškeré změny, nebude se konat žádná evoluce.”

Dále už ty evolucionistické lži a prázdné kecy o tom, jak sírové bakterie byly na dnech moří tak izolovány, že se jich evoluce ani prstíčkem nedotkla po miliardy let, nemám sílu překládat. Kdo umíte anglicky a máte na to žaludek, tak si ty evolucionistické lži a fantazie, prosím, dočtěte zde. Děkuji za pochopení. PK

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments