Italské noviny dělají povyk kolem nové knihy o evoluci

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář

George Ayer

(Z www.kolbecenter.org přeložil Pavel Kábrt – 08/2010, publikováno organizací Kolbe centrum 5. ledna 2010)

Italské noviny povykují nad publikováním nové knihy, která otevřeně prezentuje fatální trhliny evoluční hypotézy. Tato kniha s názvem Evolucionismus: úpadek hypotézy, je sborníkem prací, který byl vydán velkým italským nakladatelstvím Cantagalli. Pokud někdo umíte dobře italsky a měli byste zájem přeložit některé italské novinové články do angličtiny, prosím, kontaktujte Hugha Owena na howen@shentel.net.

Několik poradců střediska Kolbe bylo přítomno na konferenci Národní rady pro výzkum v Římě minulého února, kde se obsah této knihy tvořil. Článek Hugha Owena „Negativní dopad evoluční hypotézy na pokrok vědy“ (který byl na konferenci uveden) můžete číst na našem webu v oddělení Články: The Negative Impact of the Evolutionary hypothesis on Scientific Progress.

Poznámka překladatele: Dá-li Bůh, bude tento článek přeložen do češtiny.

Je nanejvýše potřebné, aby se lidé dozvěděli nejen to, co napáchali Hitler, Stalin a další darwinisté při aplikaci evoluční ideologie v politice a při budování „lepšího světa“, ale také jaké zlo napáchali lékaři při „léčbě“ svých pacientů, když aplikovali svou evoluční víru – totiž, že lidské tělo je výsledkem evoluce.

Pavel Kábrt

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments