Italské noviny dělají povyk kolem nové knihy o evoluci

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář

George Ayer

(Z www.kolbecenter.org přeložil Pavel Kábrt – 08/2010, publikováno organizací Kolbe centrum 5. ledna 2010)

Italské noviny povykují nad publikováním nové knihy, která otevřeně prezentuje fatální trhliny evoluční hypotézy. Tato kniha s názvem Evolucionismus: úpadek hypotézy, je sborníkem prací, který byl vydán velkým italským nakladatelstvím Cantagalli. Pokud někdo umíte dobře italsky a měli byste zájem přeložit některé italské novinové články do angličtiny, prosím, kontaktujte Hugha Owena na howen@shentel.net.

Několik poradců střediska Kolbe bylo přítomno na konferenci Národní rady pro výzkum v Římě minulého února, kde se obsah této knihy tvořil. Článek Hugha Owena „Negativní dopad evoluční hypotézy na pokrok vědy“ (který byl na konferenci uveden) můžete číst na našem webu v oddělení Články: The Negative Impact of the Evolutionary hypothesis on Scientific Progress.

Poznámka překladatele: Dá-li Bůh, bude tento článek přeložen do češtiny.

Je nanejvýše potřebné, aby se lidé dozvěděli nejen to, co napáchali Hitler a Stalin a další darwinisté při aplikaci evoluční víry v politice a při budování “lepšího světa”, ale také jaké zlo napáchali na svých pacientech lékaři, když aplikovali svoji evoluční víru, že lidské tělo je výsledkem evoluce, při “léčbě” svých pacientů.

Pavel Kábrt

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments