Evoluční mýtus opět narazil na další problém

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář


500 miliónů let staré mozky a život ve vesmíru.

Kdypak, pročpak a jakpak se nám vlastně ten první mozek vyvinul, ptají se evoluční mytologové? Následuje krátký výňatek z článku ze Scientific American:

“Systémy mozku složené ze tří částí mohou být podobné těm, co nalézáme v moderním hmyzu, pavoukovcích, krabech a racích; objevují se ve formě tenkých filmů uhlíku nebo minerálních zabarvení na základech oxidů železa. Toto je pozoruhodný nález. Zkameněliny staré 520 miliónů let z období kambria, což je období historie Země, kdy život prodělal řadu podstatných přeměn. To zahrnuje ´kambrickou explozi´ v rozrůznění mnohobuněčných a první odhalitelné pozůstatky dávných živočišných kmenů.

Přesně řečeno, proč se tyto mozky (husté soubory nervových buněk a nervových sítí) vyvinuly už v té době, to je otevřeno spekulacím.” …

Článek pokračuje v angličtině zde.

Tak spekulujte, spekulujte, vymýšlejte příběhy, přehánějte, vy darwinističtí pomatenci. Jé, to je legrace, Darwinova parta má zase zamotané palice se svým mýtem. Kdo čte tyto řádky a trochu něco o věci ví, je mu jasné, že jsou opět v koncích následkem dalších faktů z vědy skutečné, nemytologické, z čehož se samozřejmě opět vylžou – to je jediné, co se za 150 let prosazování svého evolučního mýtu naučili a jsou v tom letití mistři, jak pomocí lží zachovat špatnou hypotézu proti novým objevům.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments