Co je to kreacionismus?

Pavel Akrman Úvahy o kreacionismu, stvoření ad. 4 Komentáře

… aneb argumenty pro existenci Stvořitele

Pavel Akrman

Určeno pro širokou laickou veřejnost.

Přednáška na toto téma byla v září t.r. původně domluvena v obci kousek před Českým Brodem, ale z důvodu pandemické situace musela být zrušena a nabízíme tedy alespoň náhradní elektronickou verzi (40 min.).

Současná doba (koronavirová) mění naše zvyklosti, a tak se např. živé přednášky přesouvají do nahrávacích studií. Tento webinář nese dle objednávky název „Co je to kreacionismus“, ale vlastně se pod ním skrývají argumenty pro existenci Stvořitele, který nám – právě ve stvoření – zanechal o Sobě mocné důkazy. Krátce o složitosti živé buňky, biologických nanomotorech, o tom, co říká evoluce také několik námitek proti ní.

Stručná motivace pro ty, kteří upřímně hledají pravdu.

Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
jhk - vlasta

RE: – Jiří Z. – „ono už jen zpracovat to technicky není žádná legrace“ – ano, to byla jedna z věcí, které jsem si také všiml – právě po té technické stránce to bylo velmi povedené. A to není jak říkáš – „běžné“. Technická stránka věci je také velmi potřebná pro to, aby to hned někdo v úvodu raději nezavřel – kvůli tomu, že to buď špatně slyší, nebo to prostě není po té technické stránce zajímavé. Což v tomto případě neplatí – a velmi dobře se to nejen poslouchá,… Číst vice »

Jiří Zelinka

Ano, je to pěkné, jsou to ty základní informace pěkně v přehledu a každý kdo bude chtít, může tady na webu najít hlubší vhled. Takže vlastně tato tíživá doba s koronavirem přináší i něco pozitivního.

A mile mě překvapilo, jak pohotově jste zareagoval, pane Akrmane, ono už jen zpracovat to technicky není žádná legrace, tedy pokud není k dispozici nějaké profi nahrávací studio. Takže – určitě jen tak dál! 🙂

jhk - vlasta

Moc hezké. Za mě 1, jako v první třídě. )))))