ape-trailer

Achillovy paty evoluce – info

pavelkabrt Knihy a brožury Napsat komentář

Kniha, DVD
26. 9. 2015

Kniha Achillovy paty evoluce je přeložená do češtiny, jak jsem již dříve informoval, a měla by vyjít na jaře 2016 v pražském nakladatelství Advent-Orion. Součástí knihy je DVD.

(Aktualizace k 2. únoru 2021: Český vydavatel Maranatha knihu Achillovy paty evoluce dosud nevydal, v listopadu 2019 vyšlo pouze DVD. Více viz Achillovy paty – projekt.)

Samotný překlad (bez ostatních výdajů) stál 37 000 Kč díky tomu, že mnozí překládali zdarma nebo za nízkou cenu. U běžné agentury by překlad stál přes 100 000 Kč. Děkuji všem dárcům peněz (Maranatha, T. B., M. J., L. B., M. V. + M. V., L. L., P. F., L. V., L. P., D. N., P. Z., P. B., J. P. a další), stejně jako obětavým překladatelům ( M. T., P. B., Ž. N., V. D., R. Č. a další).

Dnes, 26. 9. 2015, mi přítel Lubo poslal v emailu upozornění, že DVD s videem Achillovy paty evoluce je už nadabované ve slovenštině (to však bylo po nějaké době odstraněno a není již k dispozici).

Achillovy paty evoluce – trailer (květen 2018)

Doporučuji jej všem hledačům pravdy. Evoluční teorie je v něm rozcupovaná na cáry – samozřejmě, kniha je mnohonásobně podrobnější a rozsáhlejší /originál má 272 stran/. Pro fanatické evoluční lháře a členy Darwinovy sekty je toto video pochopitelně bezcenné, jako ostatně celá pravda a vše ušlechtilé vůbec.

Pavel Kábrt

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments