koljuska

Zrychlená evoluce – hořké tajemství Darwinových pohrobků

pavelkabrt Evoluce organizmů Napsat komentář

Ryba na zrychlené evoluční dráze

Lydia Chain

Z Scientificamerican.com přeložil úvodní část Pavel Kábrt – 2/2016. Vyšlo v Scientific American 2. února 2016.

O tom, jak se nám koljušky nikam evolučně nevyvíjejí, ale jen kreačně a kreativně velmi rychle přizpůsobují prostředí, referuje jak nejnovější Scientific American, tak také připravované vydání knihy Achilovy paty evoluce. Je příznačné pro obhájce Darwinova mýtu, že si jasné tvůrčí mechanismy, vložené do organizmů Stvořitelem, zcizují pro podporu evolucionistických fantazií. „Evoluce trvající padesát let“ musí být však každému k smíchu.

Kolikrát už nám evolucionisté velmi neradi sdělili hořké tajemství svého mýtu, že mnohé organizmy nepotřebují milióny let na svoji adaptaci. Že nepotřebují milióny let pro změnu některých morfologických i fyziologických znaků, ale že jim stačí jen pár let či desítek let.

Samozřejmě, že nejde o žádnou evoluci, přestože ji i u těchto případů darwinisti drze skloňují ve všech pádech, jako třeba u galapážských pěnkav a změn jejich zobáčků. Tam jde o „evoluci“ od pěnkavy k pěnkavě, jak nepochopil ani Darwin ani jeho následovníci. A nyní to samé pozorují evolucionisté u rybičky koljušky. Jde jen o stvořenou a do stvořeného organizmu vloženou naprogramovanou schopnost přizpůsobení se a přežití v odlišných situacích prostředí – z čehož potom Darwinova pomatená parta vyvozuje „nové druhy“ a „evoluci od bakterie k bakteriologovi“.

Změny mohou být způsobeny řadou STVOŘENÝCH faktorů, epigenetickými změnami (zapínáním či vypínáním určitých genů), nebo prostou variabilitou alel ve spojení s meiotickou rekombinancí.

Nyní nám Scientific American sděluje další hořké zjištění evoluční sekty:

Po zemětřesení na Aljašce v roce 1964 byly slanovodní rybičky koljušky strženy do sladkovodních jezírek, a stačilo pouhých 50 let, aby se tam [„]evolučně[„] přeměnily na šťastné obyvatelkyně sladké vody. [uvozovky v hranatých závorkách dodány překladatelem]

Video v angličtině je zde. Ach ta fakta, ach ta realita, ty nepříjemné pravdivé objevy, ty ale dávají evolucionistům a jejich mýtu za uši.

Příloha Velikost
915-3.2.2016-zrychlena_evoluce_-_horke_tajemstvi_darwinovych_pohrobku.doc 372.5 KB

Komentujte

Please Přihlásit to comment
  Subscribe  
Upozornit na