2700
Komentujte

Please Přihlásit to comment
2510 Comment threads
190 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
41 Comment authors
pavelkabrtVáclav DostálGeorgejhk - vlastaadmin Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Talir
Talir

Admin

Omlouvám se, nejednalo se o Queeka, ale o SSK. Nicméně podstata zůstává stejná.

Proto všechny vaše další komentáře jsou jen neustálým a nadbytečným opakováním něčeho, co jste nám už mnohokrát sdělil.

Budete tedy mazat například i neustále opakované urážky vkládané panem Kábrtem (například Darwinovi darebáci, evošulini, tupci atd.)? Budete mazat i opakované nesmyslné příspěvky jhk? Budete mazat i urážky, které sem píše Foton či Route 66?

SSK
SSK

admin
Takže návrh na umístěni Kábrtovy věty do záhlaví je v pořádku, ale už se nesmí říkat, že je zvrácená jako celý kreacionismus. Aha. Mám tomu tedy rozumět tak, že budete mazat kupříkladu i Kábrtovy názory na evoluci, které se neustále už roky roky beze změny opakují? To, co píšete, je jenom eufemismus pro cenzuru. Nic jiného.

SSK
SSK

V čem konkrétně je návrh, aby se věta „Kreacionisté se nic nového učit nemusí, protože od počátku vyznávají Bohem zjevenou pravdu.“ umístila do záhlaví webu, protože dokonale vystihuje celý kreacionismus a jeho zvrácenost, proti pravidlům diskuze? Nebo jenom vadí vyslovení názoru, že kreacionismus je zvrácený? Děkuji za odpověď.

Talir
Talir

Admin

Není mi jasný systém mazání příspěvků. Queek není troll, přesto jste jeho příspěvek bez vysvětlení smazal. Ani ten příspěvek nebyl urážlivý vůči panu Kábrtovi, byla to jen citace jeho vlastních slov. Jaká tedy máte kritéria pro mazání příspěvků? To, co popisujete v odpovědi, na Queeka nesedí.

admin Odpověď na dotaz
Máte mylné informace. Uživateli Queek nebylo nic smazáno. Jinak o postupu v případě nevhodných komentářů tu již bylo všechno řečeno, připomenout si to můžete zde.

Sriber
Sriber

https://www.youtube.com/watch?v=myfifz3C0mI
Doporučuji celou sérii…

KTE
KTE

@Šriber
Ano, to by mohlo být.

Sriber
Sriber

Nevím, jestli Queek, ale jsem si jistý, že SSK…

KTE
KTE

@Šriber
Mám pocit, že Queek komentoval Kábrtovo moudro, že se kreacionisté už 2000 let nemusí nic učit. Pak jeho příspěvek zmizel.

admin Zde je odpověď na váš dotaz

Sriber
Sriber

Nevšiml jsem si. Co máš na mysli?

KTE
KTE

Nezmizelo tu něco?

Foton
Foton

Šriber
To nebola odpoveď na otázku, ale pýtanie sa na dôvod tvojej otázky. Nerozmumieš jednoduchému textu?

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Jakým způsobem lze získat větší pravděpodobnost z toho vědeckého hlediska? Pouhým přidáváním dalších „komponentů“. Např. Z pouhé vody by život nevznikl. Člověk není jenom voda. Takže do vody prostě přidáme další komponenty, např. sodík, draslík, vápník, a další rozpuštěné kovy. Tím zvýšíme pravděpodobnost nějakého vzniku. To ale ještě nestačí, takže musíme ještě zajistit zdroj tepla – nejlépe proměnného tepla, pak ještě zdroj nějakého záření – např. rentgenového, či ještě jiného, pak ještě zdroje nějakých velkých energií – např. padající meteority. Tím pravděpodobnost vzroste tak, že se to pak nazývá už… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Tento svět je jasným svědectvím o Boží tvorbě. Kdo nemá rozum, tomu nic – žádný poznatek, stejně nepomůže. Tomu pomůže už jen Boží milost.

Sriber
Sriber

Fotonovi

1. Snadno…
2. Neodpovídej na otázku otázkou…

KTE
KTE

Co kdybyste se přestali navážet do George, když se pravděpodobně nemůže bránit?

Foton
Foton

Pavel Kabrt

zpochybňuji jeho soudnost a intelektuální čestnost – to nemá se vzděláním nic společného.

Presne! -A dalo by sa ešte viac toho dodať…

Foton
Foton

Právě proto jsem přesvědčen, že někteří z nich si musí velmi dobře uvědomovat, kdy se dopouští lží, podvodů a manipulací,

Práve preto si dobre uvedomujú, kde klamú evolucionisti. Evolučná teória je postavená na logických klamoch – predovšetkým na unáhlenom zovšeobecňovaní a nereprezentatívnej vzorke. Oni to moc dobre vedia. Začal s tým už Darwin a pokračuje to dodnes…

Foton
Foton

KTE
Čo sa pýtaš na Schweitzerovú? Zpochybnili jej nálezy na základe domnenok, dohadov a průpovídek. To je to isté, ako keby z nej spravili klamárku. Evolucionista sa nezastaví pred ničím, čo ohrozuje jeho báchorku… 😉

KTE
KTE

Existují i vzdělaní kreacionisté, i když jich nebude mnoho. Například mezi autory článků uveřejňovaných na tomto webu se nepochybně najdou osoby se skutečným vzděláním v přírodovědných oborech. Právě proto jsem přesvědčen, že někteří z nich si musí velmi dobře uvědomovat, kdy se dopouští lží, podvodů a manipulací, spoléhajíce na to, že jejich čtenáři tyhle poklesky neodhalí.

pavelkabrt

Kreacionisté se nic nového učit nemusí, protože od počátku vyznávají Bohem zjevenou pravdu. Evolucionisté nic nového, co je proti jejich báchorce o vzniku světa samospádem a sebeuhňahňáním, nepřijmou a zadupou. Jaký je zde rozdíl? Veliký, kreacionista žije v souladu s vědeckou pravdou, evolucionista je s fakty v trvalém konfliktu a má z pokroku tvrdé vědy (ne vědy mýtů a báchorek, ale fyziky, chemie, genetiky a biologie) panickou hrůzu. Aby se dostal se skutečnou vědou do souladu, musí evoš lhát, mlžit, klamat a kašpařit. PK

KTE
KTE

A drobná poznámka ke vzdělání:
Pavel Kábrt napsal: „Kreacionisté se nic nového učit nemusí už 2000 let, od doby, kdy byla dopsána poslední řádka Bible.“ (http://kreacionismus.cz/dalsi-evolucni-fantazmagorie-o-puvodu-cloveka/#comment-1671)

pavelkabrt

Zpochybňuješ Georgeovo vzdělání?
George je typický evolucionistický tlachal, Baron Prášil, zpochybňuji jeho soudnost a intelektuální čestnost – to nemá se vzděláním nic společného. Mnoho vzdělaných lidí jsou lháři, hlupáci a komedianti. To je případ Geroge, vysoká škola totiž nenapraví pokřivený charakter. To je ovšem marné evolučním darebákům vysvětlovat. PK
(stejný, spíše horší případ je KTE, lhář a udavač, který se neštítí ničeho)

KTE
KTE

Teraz naposledy lož o tom, že Schweitzerová podvádzala.

@Foton
Abychom to v rámci slušné, neútočné, nehašteřivé a neurážlivé diskuse nezamluvili. Stále si stojíš za svým tvrzením, že se v článku píše o tom, že Schweitzerová podváděla?

Foton
Foton

KTE

Nutnost přihlášení (a registrace) uživatele bohužel diskvalifikuje jednoho z nejslušnějších účastníků této diskuse.

Důvody neznám, ale George byl zásadním odpůrcem registrace.

Aj čítaš po sebe, čo píšeš? George sa pre svoje dôvody „neregistrovať sa“ rozhodol sám. čiže sa diskvalifikuje sám. Nikto ho k tomu nenúti. Ani mu nikto nebráni sa zaregistrovať. Väčšina diskusných fór ktoré poznám, majú povinnosť registrácie. Toto fórum bolo jedno z mála výnimiek. Keď sa niekto nedokáže prispôsobiť podmienkam ktoré na svete platia, kto mu za to môže?

Foton
Foton

Ako ťa mohla takáto otázka v súvislosti s mojim príspevkom napadnúť?

Sriber
Sriber

Zpochybňuješ Georgeovo vzdělání?

Foton
Foton

KTE
Kto vyznáva Evolučnú Teóriu býva pre teba dosť často vzdelaný a každý kto ju nevyznáva, je pre teba vždy nevzdelaný. Čiže hlavným kritériom hodnotenia je pre teba v prvom rade ideológia, ktorú jedinec zastáva. Až potom niečo iné. 😉

Foton
Foton

rafael
Nemusíš to volať „nadprirodzené“, keď ti ten výraz nevyhovuje. Stvorenie sveta niekym mimo sveta dáva podstatne lepšie vysvetlenie, ako jeho samočinný vznik. Za príklad si zober virtuánu realitu: Jej účastníci tiež nepozorujú jej programátora v nej. Ten existuje mimo. Z toho však, čo v tej realite pozorujú, ide ďaleko lepšie vysvetliť jej vznik ineligenciu, než samočinným usporiadaním pomocou tam pozorovaných zákonov.

KTE
KTE

George jsem četl rád, protože je nejen slušný, ale i inteligentní a vzdělán v přírodních vědách, dokonce i v biblistice.

Ondra
Ondra

admin

Chválím Vás za zdejší aktivitu.

Uživatelé s registrací v komentářích: 3 (George, Bezboha, Robin-Robos-Viola-atd)

To je tedy trojka 😀 …Trojka, protože nepočítám Anonymových sto padesát nicků.

Děkuji za informace.

Ondra
Ondra

KTE
Faktem je, že George byl snad jediný, kdo bych ochoten seriózně odpovídat například na Vlastíkovu pseudofilosofii.

Což je zvláštní, protože….

Nic proti Vlastovi – ale on mnohdy (co jsem tady četl) píše takové věci, na které není potřeba reagovat, protože je to směsice čehosi z Bible, nebo filozofické úvahy, které ale působí zmatečně, ne k nějaké konkrétní věci..

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Osobně si myslím, že pro Georgeho to nebude vůbec žádný problém, ani pro další, kdo budou chtít něčím přispět. Pokud je nějaký problém s určitými přispěvateli kterým primárně nejde o to se sdílet, pak je určitě správné to nějak řešit, i když to trochu omezí ty druhé. Sice jsem také proti tomu, abych se musel nějak přihlašovat, už jen kvůli té svobodě, ale nežijeme v ideálním světě, to je jeden z prvních poznatků v životě člověka, který si musí uvědomit. Proto přijímám jakékoli potírání všech nekalých „živlů“, kterým nejde vůbec… Číst vice »

KTE
KTE

@Ondra
Je to problém George, ne můj. Jen jsem na to upozornil. Faktem je, že George byl snad jediný, kdo bych ochoten seriózně odpovídat například na Vlastíkovu pseudofilosofii.

Ondra
Ondra

KTE,
Nutnost přihlášení (a registrace) uživatele bohužel diskvalifikuje jednoho z nejslušnějších účastníků této diskuse.
Důvody neznám, ale George byl zásadním odpůrcem registrace.

Otázka je, jestli to je opravdu pro George problém, když on sám svůj 1 e-mail zveřejnil ve své knize „Hovory o evoluci“. Proč by pak měl problém s uvedením svého e-mailu a nicku tady na diskuzi?

Navíc jak níže píše admin, tak nemusí vyplňovat x dalších věcí, které jsou u registrace (bydliště apod.).

rafael
rafael

foton, evolucionista, alebo skor vyznavac akejkolvek vedeckej teorie ma ovela viac co povedat ako ten, co vyznava neexistujuce nadprirodzene veci.
Myslim hlavne konkretne, dokazane a pravdive vyroky, to moze ,samozrejme taky ako si ty, co vyznava nadprirodzeno, moze len napadat to, comu nerozumie sposobom jemu vlastnym.
Preto nenapada ziadnu vedecku teoriu sposobom jej falzifikacie, ale len citovanim z knihy, ktora sa falzifikovanim ziadnej vedeckej teorie nezaobera.
Uvedomenie si svojej nedokonalosti, ze naozaj nemas k tejto teme co povedat, bude tvojim jedinym vitazstvom v inak premrhanom zivote.

Sriber
Sriber

Meleš kraviny. Nic takového jsem nikdy nenapsal…

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Netvrdil jsem, že ateista může vyznávat bohy. Co to zase meleš?

Co bych mlel. Pro Vás stále jedno a to samé. Pořád stejné kafe…. co Vám, nechutná?

Sriber
Sriber

Netvrdil jsem, že ateista může vyznávat bohy. Co to zase meleš?

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Sriber a agnosticismus.

Hmmm, máte pravdu, že i agnostik a ateista může vyznávat nějaké ty bohy. Sice je to takové divné, ale dobře. Máte pravdu v tom, že to možné je a že někdo – neříkám, že Vy, to tak může dělat. Například pastafariáni…….. Otázkou je, zdali když to někdo takto dělá, zdali se spíše nejedná o nějakou recesi. V případě, kdy by to už někdo myslel vážně – by mě pak již nesedělo označení agnostik, ateista.

Foton
Foton

Sriber
Na všeobecných fórach nie je nutná taká presnosť. Môže sa písať voľne. Stačí, že normálny človek pochopí, o čom je reč. Ostatní slovíčkaria (lebo asi nemajú čo robiť).

Sriber
Sriber

Když myslí ateisty, tak má psát ateisty…

Foton
Foton

Sriber
Keď niekto píše o ateizme, myslí tým obyčajne ateistov. Ateizmus je neživá nehmotná slovná konštrukcia.

Foton
Foton

rafael
Evolucionista keď nemá odpoveď, obyčajne končí diskusiu vnucovaním fóru svojej obmedzenej známosti slovných definícii. Keď niekto povie „Evolúcia“, myslí automaticky, že je reč o „Evolučnej Teórii“. Taký potom číta svoje vlastné predstavy, nie to, čo oponent skutočne napísal. (Toto ťarbavé myslenie je charakteristické obyčajne pre postarších zakomplexovaných jedincov.) Výraz „Evolúcia“ zahŕňa ďaleko viac, než iba „Evolučnú teóriu“. Dokonca existuje aj niečo, ako „Evolučná abiogenéza“.

Sriber
Sriber

Pravdivý výrok není umělá mantra. Dokud bude někdo tvrdit, že ateismus je X, když je to ve skutečnosti Y, budu sem psát, že je ateismus Y. Ateisté obvykle svůj ateismus zdůvodněný mají, avšak zdůvodnění není potřebné…

Foton
Foton

Sriber
Dokedy tu budeš omieľať túto umelú mantru? Jedna vec je ateizmus, druhá ateista. Ateista nemá v hlave len jednu vetu: „Ateismus je absence víry v bohy.“ (Pokiaľ je pri zmysloch a má IQ väčšie ako 50 (Vikolaný mal menej)). Potom má zddôvodnené aj PREČO v bohov neverí. Samozrejme nemôže zdielať myšlienku, že pozorovaný živý aj neživý vesmír niekto stvoril. Čiže musí mať v hlave aspoň nejakú formu evolučných fekálii. Atď… Je toho viac…

Sriber
Sriber

1. Ateismus je absence víry v bohy. Stejně jako teismus může být založen na ničem…
2. Podle žádné teorie vesmír vznikl výbuchem…