Teorie se hroutí, darwinisti se klepou

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář

Pavel Kábrt

Jak známo, evoluční teorie je z 99 % založena na neznalostech, omylech a prázdné rétorice, a to jedno procento je zlé srdce. Za 150 let od Darwina nám evolucionisti předvedli takové množství hovadin, že by Sedmilháři vedle toho byli zářní apoštolové pravdy. Ponechejme evolucionistům iluzi, že takto funguje každá věda, a že každý vědní obor (třeba chemie či biologie) se probírá houštím nesmyslů, omylů, podvrhů, prázdné rétoriky, pronásledování odpůrců a zuřivé propagandy jediné utkvělé myšlenky.

Druhá možnost je, že evoluční teorie je od samého počátku jen nebetyčná pitomost, a skutečná věda to nyní postupně odkrývá.

Nyní se jim hroutí další „úžasný důkaz evoluce“, odpadní DNA. Už jsou z toho také patřičně nervózní, jak ukazuje níže článek Stanislava Mihulky.

O evolučním humbuku s odpadní DNA čteme například v článku „Klíč k lidským chorobám je v odpadní DNA“. Píše se tu: Negenetická část DNA hraje zřejmě zásadní roli v tom, zda člověk onemocní chorobou, k níž má, či naopak nemá žádné genetické dispozice. Vědci zjistili, že část DNA, která se dosud považovala za odpadní, by mohla pomoci vyřešit, jak moc velký vliv má na onemocnění prostředí, v němž člověk žije…. Vědci v odpadní DNA objevili komplexní systém, ve kterém genetické přepínače fungují podobně jako třeba vypínače světla. Určují, jaké geny se uplatní v konkrétních buňkách a kdy se tak stane. Rozhodují například o tom, zda se z buňky stane neuron anebo třeba součást jater…. Odpadní DNA je označení pro tu část DNA, která nemá žádnou funkci, přesněji, člověk na její funkci ještě nepřišel. Tvoří většinu genomu. Narozdíl od DNA, která reaguje na bílkoviny, tato část tak nečiní.

(http://www.novinky.cz/veda-skoly/278072-klic-k-lidskym-chorobam-je-v-odp…, http://technet.idnes.cz/odpadni-dna-neni-tak-uplne-odpadni-dls-/veda.asp…, http://www.nature.com/nature/journal/v489/n7414/full/489052a.html)

Avšak nejen odpadní DNA se darwinistické partě hroutí. Hroutí se jí i celý ten vylhaný vývoj člověka ze zvířat, který je studován ve směšném, ale honosně vědecky znějícím oboru, „Evoluční antropologie“. To je taková jedna velká humoreska, přesněji tragedie. Webové stránky http://www.rozumnavira.cz o tom píší:

Podle výsledků výzkumníků Institutu Maxe Plancka si psi v určitých inteligenčních testech vedou daleko lépe než šimpanzi. Už šestiměsíční štěně bez výcviku je na rozdíl od šimpanze například schopno pochopit smysl lidského gesta při ukazování na daný objekt. Článek v angličtině zde na Live Science.

Takoví ptáci se nicméně ve skutečnosti často projevují ještě inteligentněji než psi, přičemž opeřence může zase trumfnout delfín. Nebude tedy opět potřeba překreslit evoluční stromek? Něco na způsob „šimpanzi zplodili ptáky, ptáci zplodili delfíny a delfíni lidi? Všechno pak povstalo z vodíku, který vznikl z Ničeho“.

Evoluční tlučhuba Stanislav Mihulka, který hýří protikrecionistickými bonmoty na Oslu, má z vědeckého výzkumu (toho skutečného, ne evolučního) obavy. Píše:

Encyklopedie DNA elementů tvrdí, že možná až 95 procent lidské DNA by mohlo mít biologickou funkci. Nastala chvíli pro pohřební řeč za junk DNA, anebo se někde vloudila chybička?

Dnešní třicátníci ještě živě pamatují dobu, kdy byl lidský genom záhadným oceánem zmatku bází DNA, v němž se jen tu a tam nesměle vynořovaly geny, jako korálové ostrůvky, ztracené v nedozírném Pacifiku. Pro téměř 99 procent lidské DNA, která žádné geny nekóduje postupně vznikla nádherná přezdívka smetištní, vetešní nebo i odpadní DNA, světově známá jako „junk DNA“…

Sdílení nesmyslných kusů DNA je elegantním dokladem evoluční historie, nikoliv sice jediným, ale za to moc pěkným a příjemně didaktickým. Autor tohoto komentáře se ve věci cítí být emočně zaujatý a pokud by existoval prosperující fanklub junk DNA, byl by jistě jeho členem. Už dlouho se objevují pokusy smetištní DNA vymazat ze světa a kdykoliv nějaký učenec zjistí, že nepatrný kousek junk DNA k něčemu slouží, hned se objevují hlasité fanfáry, že vlastně žádná smetištní DNA neexistuje. Výraz junk DNA se dokonce stal politicky nekorektním a častěji je teď k vidění zbaběle neutrální „noncoding DNA“. Až doposud to nebylo tak horké, a mnohé věci šlo přejít mávnutím ruky, teď ale přišel opravdový průšvih, který se jmenuje ENCODE.

Celý článek v češtině je zde: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6464

Závěrem si vyjmenujme několik evolucionistických nesmyslů rozšiřovaných od dob Darwina, stojí za to si tyto věci opakovat, abychom je nezapomněli, stejně jako se nemá zapomínat na hrůzy válek a holocaustu.

Připomeňme si, co nás evoluční darebáci učili a učí:

1. Somatické změny jsou dědičné, uříznutý malíček se předá dalším generacím, dlouhý krk žirafy vznikl tak, že se mnoho generací krátkokrkých žiraf natahovalo do výšky po listech akácií (Darwin, Lamarck a jiní troubové)

2. Ženy jsou jiný druh než muži, méně vyvinutý (Darwin a jeho parta)

3. Dědičnost somatických znaků je umožněna pangenezí, gemulemi putujícími krví od orgánů do pohlavních buněk (Darwin a jeho parta)

4. Buňka je jednoduchá chemická sloučenina, která mohla vzniknout v jakékoliv teplé kaluži vody za milióny let (Darwin)

5. Černoši, Hotentoti, Maoři, Tahiťané či Indiáni z Ohňové země jsou evolučně málo vyvinuté rasy a mají blíž ke zvířatům než k lidem (Darwin a jeho parta)

6. V evolučně blízké budoucnosti černošské kmeny a antropoidní opice vymřou (Darwinovy jasnozřivé evolučně-vědecké předpovědi)

7. Výsledky genetických výzkumů Gregora Mendela jsou bezcenný brak a nemá smysl se jimi zabývat (tak smýšlela darwinistická parta až do přelomu 19. a 20. století, dnes to popírají a lžou o tom)

8. Vesmír je věčný a nekonečný (tak smýšleli ateisté a materialisté ještě v první půlce 20. století, zatímco Bible tvrdí opak)

9. Neandertálci jsou polozvířata, předchůdci člověka (tvrzení evoluční party v první polovině 20. století)

10. Veškerá evoluce a vývoj od atomů až po člověka probíhá jen následkem čiré náhody (takové bylo evoluční myšlení první poloviny 20. století, typickým představitelem je Jacques Monod – až když matematici dokázali vědeckou nesmyslnost této víry, evolucionisté se (po kolikáté už?) překabátili a dnes ať každý, kdo by před nimi chtěl slovo náhoda použít, dá velký pozor, oni se pojmu náhoda docela dost bojí a zcela zmatečně ho kombinují a mlží s pojmy zákonitost, přírodní výběr, příhodné podmínky, kumulativní evoluce – a jak se co hodí do evolučního krámu)

11. Mnoho orgánů v lidském těle (nejméně 180) je zcela zbytečných, nemá žádnou funkci, jsou to rudimentární pozůstatky dávné evoluce (dodnes toto evoluční parta tu a tam někde vytáhne a vyznává)

12. Lidské oko je velmi špatně zkonstruované (my, evolucionisté, bychom ho udělali líp – stále se toto traduje i přes četné nové poznatky o oku, které ukazují, že toto tvrzení se zakládá opět pouze na neznalostech)

13. Lidé a šimpanzi sdílejí více jak 98 % shodných sekvencí nukleotidů, jsou prakticky stejným druhem. (Jan Zrzavý a evoluční parta)

14. Lidský genom obsahuje převážně zbytečnou, odpadní (junk) DNA, která je k ničemu, je pozůstatkem dlouhého evolučního procesu a jen energeticky zatěžuje buňku. (tak nás evoluční parta poučovala do současnosti).

Na závěr si připomeňme výrok jiného evolučního tlučhuby, prof. RNDr. Jana Zrzavého, CSc, z Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity. Píše:

Zvířata jsou hloupí lidé, nikoliv stroje…Měl jsem jakési tušení, že lidé se od šimpanzů neliší vůbec ničím – je-li genetická shoda lidí a šimpanzů přibližně 98,5 % (tedy větší než shoda dvou středoevropských druhů budníčků), bylo by hodně divné, kdyby lidé a šimpanzi nebyli úplně stejní ve všem všudy… zdůrazňovat zvláštní a ´kvalitativně´ odlišnou podstatu člověka už není jenom nabubřelý, ale především nesmyslný žvást. (Vesmír 3/2001/str. 168)

Možná by se stačilo zeptat pana profesora Žvástala, když jsou šimpanzi s lidmi bližší než středoevropští budníčci, proč se budníčci mohou křížit, zatímco šimpanzi a lidé nikoliv, případně proč se pan profesor neožení se šimpanzicí. Ale jak znám evoluční tlachaly, ptát se tohoto typu lidí na cokoliv, co by jen trochu naznačovalo chybu v jejich názorech, neřku-li v evoluční víře, je ztráta času a zbytečně je to popudí ke hněvu. Jim je totiž každá jiná možnost našeho původu než evoluční, byť pravdivá, zcela ukradená.

Před pár týdny jsem se na jedné akci setkal s jiným takovým evolučním tlachalem, Stanislavem Komárkem z UK. Velmi slušně jsem se ho zeptal, jestli dostal můj email, kde jsem mu poslal odkaz na pramen, ze kterého plyne, že se zmýlil, když tvrdil, že Darwin nikdy o původu života nespekuloval. Pan Komárek se na mne podíval a řekl: dejte mi pokoj, já se s vámi bavit nebudu. Byl evidentně rozčilen. Podobně reagují mnozí další evolucionisté, mám s nimi bohatou zkušenost. Nemají snad strach o svoje posty a kariéru? Představte si, že by se ukázalo, že celý život věřili naprosté hovadině a vyučovali tuto hovadinu studenty! Nedivím se, že jsou tak nervózní a zuřiví.

Komentujte

Please Přihlásit to comment
  Subscribe  
Upozornit na