IT podpora

Technické dotazy

Tento prostor slouží všem uživatelům pro vkládání dotazů technického rázu v rámci tohoto webu. Svůj dotaz vložte formou komentáře níže.

Tato stránka je průběžně monitorována a odpovědi budou postupně vkládány přímo pod text vašeho dotazu.

(Nápověda k  formátování textu v komentářích)

Komentujte

15 Komentáře zapnuto "Technické dotazy"

Upozornit na
avatar
jhk
jhk
Mám takovou technickou připomínku. Na starých stránkách se dalo listovat v „posledních komentářích“ – tak dlouho, až člověk došel ke svému poslednímu příspěvku a pak si mohl proběhnout zase zpět všechny další komentáře už buď v daném tématu, nebo na všeobecné diskuzi. Teď sice poslední komentáře jsou vidět, ale když tu nebudu 2 dny a už si nebudu přesně pamatovat – kde jsem skončil naposled – je dost těžké se pak v tom všem orientovat, hlavně když přibyde více článků. Šlo by to nějak zařídit, aby se dalo listovat v… Číst vice »
jhk
jhk

Ano, s tím, že „opravovací okno“ nemá tyto formátovací znaky ve své nabídce to jsem říkal, ale teď už si to pamatuji, jak se to píše, tak já osobně přepínám mezi českou a anglickou klávesnicí a píšu to normálně jako text. Ale to jsem jinak nezjistil, že to jde vzít z toho normálního okna. Tak to je fajn, třeba to použiji a bude to rychlejší. Děkuji za informaci…)))))). V.S.

pavelkabrt
pavelkabrt
Bylo tu napsáno, že diskuze nemá náhled. Náhledem je přímo to, co píšete, protože je to v editoru, nikoli v html jazyku. A to druhé, že nejde opravit či formátovat později vlastní komentář. Formátovat ho můžete tak, že si „vypůjčíte“ formátovací znaky z ještě nepoužitého okénka pro příspěvek výše, např. kliknete na „b“, objeví se Vám „strong“, to vyjmete (pomocí Ctrl-X) i s čipečkami (><) a vložíte před slovo či větu či odstavec, který chcete zvýraznit. To samé musíte, ovšem s lomítkem, umístit za dané slovo či větu či odstavec… Číst vice »
jhk
jhk

Skvělé – musím poděkovat a klidně to pak smažte. Poděkovat za zpřístupnění starých stránek. V.S.

pavelkabrt
pavelkabrt

Předchozí webové stránky (modré) jsou už přístupné kliknutím zde dole na rámeček „Předchozí web“. Je možné v něm jenom číst články či komentáře nebo poslouchat videa.

PK
(Děkuji adminovi za bezvadnou rychlou práci – PK)

jhk
jhk
No, tedy to je ale složité….. 1. otázka – Jak se správně přihlašovat? Prosil bych polopaticky – sice už tu bylo několikrát vysvětleno, ale prostě jen heslovitě – popř. např. stylem. – nahoře v pravo, dole vlevo, uprostřed po pravé straně, atd. atd. – děkuji 2. otázka – když chci upravit již vložený komentář – jde nějakým způsobem dodatečně zvýrazňovat písmo? Myslím to tak, jestli jsou tam někde tlačítka na zvýrazňování písma? 3. otázka – Nahoře vlevo na černé liště jsou různá tlačítka – W „tachometr“ „buňka“ X, atd. K… Číst vice »
Foton
Foton
Emaily uživatelů se na webu nikde nezobrazují, takže pokud někdo zná emailovou adresu jiného a vystoupí pod jeho identitou, je to obyčejné zneužití osobních údajů. Zájem byl, aby web byl co nejvíc otevřený, aby nebylo moc složité se zůčastnit diskuse. Ale pokud se vyskytne nějaké zneužívání, tak lze vše ořezat a zabezpečit, samozřejmě na úkor těch, kterí tu chtějí slušně diskutovat. Bolo by dobré, keby to bolo podmienené ešte aj heslom. Aby bez hesla (ktoré pozná len samotný používateľ), nemohol nikto cudzí písať pod jeho hlavičkou. (Nemám na mysli hlavičku… Číst vice »
pavelkabrt
pavelkabrt

Zkopírováno ze Všeobecné diskuze:

admin Odpověď na dotaz
Sriber – editace profilu funguje bez problémů a co se týče komentářů, tak ty je možné opravit pouze 15 minut od vložení, potom už to není možné.

pavelkabrt
pavelkabrt
Kopíruji sem ze všeobecné diskuze, proč to tam dáváte? Sriber Ďalší problém, na ktorý by som chcel upozorniť je, že stačí aby človek poznal mailovú adresu niektorého zo zaregistrovaných užívateľov, a môže potom bez problémov napísať príspevok pod jeho hlavičkou a zobrazí sa aj jeho avatár, takže si ľudia budú myslieť, že to píše on. …To je široké pole pre záškodníkov, ktorí budú chcieť škodiť. Pozor, nie som Šriber, ale Fotón. Odpověď na dotaz Emaily uživatelů se na webu nikde nezobrazují, takže pokud někdo zná emailovou adresu jiného a vystoupí… Číst vice »
pavelkabrt
pavelkabrt

Kopíruji sem ze všeobecné diskuze:
Sriber

Vážený admine, editace profilu bez problémů opravdu nefunguje. Ohledně editace komentářů – to dává smysl, děkuji za objasnění…

Fotón
Fotón

Bolo by dobré, aby keď niekto napíše príspevok ako neprihlásený, zobrazoval sa tento avatár, alebo iný, charakteristický pre neprihláseného používateľa. (Ako neprihlásený avatár nemôže zmeniť.)

admin Odpověď na dotaz
Existuje zde řádná registrace a potom jen pouhé přihlášení k diskusi – kdo není registrován, nemá žádný profil ani fotku a jeho avatar je pouze tato šedá „bublina“ 🙂

Sriber
Sriber

Ďalší problém, na ktorý by som chcel upozorniť je, že stačí aby človek poznal mailovú adresu niektorého zo zaregistrovaných užívateľov, a môže potom bez problémov napísať príspevok pod jeho hlavičkou a zobrazí sa aj jeho avatár, takže si ľudia budú myslieť, že to píše on. …To je široké pole pre záškodníkov, ktorí budú chcieť škodiť.

Som Fotón

admin Odpověď na dotaz
To ovšem může udělat kdokoliv a kdekoliv v takto otevřeném prostředí – to není problém webu, ale toho, kdo zneužívá údaje jiného

Foton
Foton
Nedá sa vstúpiť do nastavení účtu. Tu je videozáznam obrazovky z tejto chyby. _________________________________________________ Odpověď na dotaz OK, teď už rozumím, takže ta nabídka vpravo nahoře je součástí modulu, který by po plném zapnutí udělal z tohoto webu sociální síť – což není úmyslem provozovatele. Využíváme jen některé jeho funkce. Ale je to v řešení, aby to nebylo takto matoucí. Do svého profilu se dostanete z nabídky VLEVO NAHOŘE – najet myší na „kreacionismus.cz“ a potom na „Nástěnka“, a z ní potom na svůj profil. Pozor, nepřehlédnout pod titulkem „Profil“… Číst vice »
wpDiscuz