Stopy biblické potopy

pavelkabrt Audio - Video Napsat komentář

Svědectví Bible o celosvětové Potopě je dnes popíráno stále intenzivněji. Kde by se vzalo tolik vody? I kdyby všechna voda v atmosféře zkondenzovala a vypršela na Zemi, stále je to příliš málo vody aby výrazněji zvedlo hladinu moří a oceánů – a tak podobně zní další a další argumenty proti.

  • „A bude to jako za dnů Noeho: Jako tehdy před Potopou hodovali a pili, ženili se a vdávaly až do dne, kdy Noe vešel do korábu, a nic nepoznali, až přišla potopa a zachvátila všecky – takový bude i příchod Syna člověka.“ (Matouš 24:37-39)

Lidé nevěří, přestože o biblické Potopě existuje po celém světě celá řada důkazů, jako například mořské fosilie vysoko nad úrovní moře, hřbitovy po celém světě – nesčetné miliardy rostlinných i zvířecích fosilií nalézáme na rozsáhlých „hřbitovech“, kde musely být pohřbeny rychle v masivním měřítku, rychle uložené vrstvy sedimentu táhnoucí se rozsáhlými územími, sediment unášený na velmi dlouhé vzdálenosti, i přes celý kontinent a mnoho dalších svědectví, že Země prošla masivní, celosvětovou katastrofou.

Komentujte

Please Přihlásit to comment
  Subscribe  
Upozornit na