Od Darwina k Hitlerovi

pavelkabrt Audio - Video 7 Koment.

Poznámka redakce: Články na webu kreacionismus.cz jsou vydávány bez přestávky od roku 2003. Občas publikujeme z našeho archivu některé starší, ale zajímavé články, jako je právě tento. Pro získání nejaktuálnějších poznatků za účelem výuky a sdílení informací doporučujeme našim čtenářům, aby si k takovému staršímu článku prohlédli ještě sekci „Články podle témat“.

VIDEO

Máme dnes jen dvě možnosti:

buď věřit historickým a vědeckým faktům, nebo věřit partě evolučních mytologů, kteří pro nás vytvořili zcela nové, speciální dějiny. Podle nch NIC před 13 miliardami let vybouchlo a vytvořilo vesmír, po 9 miliardách let pak sterilní bahno na jedné planetě vstalo z mrtvých a po 3 miliardách let začalo vidět, slyšet, plavat, chodit a létat; po 600 miliónech let opice slezly ze stromů a začaly mluvit a hrát šachy.

Znovuzrozený křesťan, bratr Hitler, nevěděl nic o evoluci a Darwinovo učení nesnášel, miloval Židy a bránil je před zlými nacisty. Také Lenin, Marx, Stalin, Mao, Pol Pot a další masoví evolucionističtí hrdlořezové evoluční teorii nevyznávali, ale byli to Kristu věrní následovníci s Biblí v kapse. Tak toto je historie našeho světa dle Darwinových darebáků. Věř, kdo jsi lžím od srdce oddán.

 

7
Komentujte

Please Přihlásit to comment
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Route 66rafaelpavelkabrtjhk - vlastaadmin Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
jhk - vlasta
jhk - vlasta

Podle mě je spíše zajímavé, když už je řeč o tom, že bohové jsou lidským výmyslem pro ovládání „davu“, proč je tedy tak rozšířený princip „dobra a zla“ a popřípadě i jejich představitelů – Boha a Ďábla. Že by nějaký sjednocující „princip“. Anebo toto pohanští bohové nemají? Jsou pouze oni tím „dobrem a zlem v jedné osobě“? A proč vůbec je potřeba to rozlišení mezi „dobrem“ a „zlem“? Zná snad „evoluce tyto pojmy“? Rozděluje snad evoluce na „dobré“ a „zlé“? A je vůbec možné to skrze tuto „vědu“ nějak rozumně… Číst vice »

Route 66
Route 66

Také Lenin, Marx, Stalin, Mao, Pol Pot a další masoví evolucionističtí hrdlořezové evoluční teorii nevyznávali, ale byli to Kristu věrní následovníci s Biblí v kapse.

…………………………………………………………………………………………….

No a ne?
A režimy, které stvořili byly TEOKRACIE

DDD

admin
admin

rafael
„ak by nielen krestania ,ale aj ini veriaci v inych bobov“

Jestli je tady něco zbytečného, tak je to váš poněkud idealistický status „co by bylo, kdyby bylo„. Ovšem k úplně dokonalosti mi ve vašem komentáři už chybí jen větička, že vy byste v těch časích, o kterých píšete, byl určitě osvícený a bojoval byste za práva utiskovaných. Však bych vám to taky – kdyby bylo, že by bylo – určitě věřil 🙂

rafael
rafael

ak by nielen krestania ,ale aj ini veriaci v inych bobov mali v tych casoch, ked si mysleli ,ze len ich jedina viera je ta prava a mali v rukach ZHN asi by uz sme tu uz nemuseli reagovat na tento zbytocny clanok

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Nebezpečnost hříchu tkví v tom, že si ho člověk nechce přiznat. V dnešní moderní době se tomu říká kulturní evoluce. Neživá hmota si uvědomila sama sebe – bez zjevné příčiny začala myslet – ba co více – bez jakékoli příčiny začala myslet – ba co více – bez jakékoli možnosti aby tomu tak mohlo být – začala myslet – vymyslela si milionové věky, během kterých si postulovala vznik vědomí, vlastního uvědomění, prakticky z ničeho si vymyslela, že se člověk vytvořil ze zvířecího předka a dostal rozum a tak se tvor… Číst vice »

admin
admin

„Lenin, Marx, Stalin, Mao, Pol Pot a další masoví evolucionističtí hrdlořezové“ Je dobré si připomenout, že zlo, násilí a kruté války nemají svůj původ v křesťanství, jak se nám tu horlivě snaží někteří podsunout. Zlo je v každém člověku od okamžiku, kdy se vzepřel Bohu. Však taky téměř vzápětí čteme v prvních kapitolách Bible o bratrovraždě… a od té doby si nikdo, kdo se Bohu vzpouzí, nemůže být jistý, že neskončí jako zločinec a vrah. Záleží jen na konkrétních okolnostech v dané chvíli. Žel i křesťané, kteří zapomněli být učedníky… Číst vice »