Jé, to je legrace s těmi ateisty

pavelkabrt Ostatní, různé Napsat komentář


Kdo nepatříte do sekty zaslepených evolucionistů, tak se hodně nasmějete. Scientific American přišel s článkem „Ranější vznik života způsobuje velké pozemské záhady“ (viz níže odkazy)

To je legrace, do jakých rozporů své víry a faktů je evoluční materialista schopen jít!

První doklady života na této planetě datují ve svých evolucionistických zmatených mýtech materialisté na 3,8 miliard let. Už to samo o sobě je velkým problémem, protože na vznik života (pomiňme, že samovolný vznik života z neživého je z hlediska současné vědy holý nesmysl) by tím nebylo dost času – tím se myslí otázka pravděpodobnosti a času potřebného pro náhodný vznik složitých molekul v náhodně vzniklé první buňce (uf, uf).

Nyní to vypadá, podle nových nálezů a studií, že život na Zemi mohl existovat snad už (opět dle evolučních fantastických čísel) před 4,1 miliardami let a možná ještě dříve.

Takže mají evolucionisté další problémy k těm mnoha předchozím, a v tomto článku si to pěkně popsali. Např. to, že by Země, při údajném vznikání živé buňky, právě tehdy procházela masivním bombardováním asteroidy z kosmu (článek připouští, že by to bylo pro nově vzniklý život trochu „nepříjemné“), navíc a to hlavní, Země by vlastně v té době („oné právě se rodící živé buňky“) byla sama těsně po svém údajném samovolném vzniku, takže první náhodně vzniklá buňka, pokud by na ní zrovna nespadl nějaký šutr z nebe, by se nejspíše vypařila či uvařila.

No, pobavte se sami, článek je anglicky zde a česká interpretace těchto nových nálezů od zaslepeného evolucionisty Stanislava Mihulky zde.

Shrňme si to:
1. Z hlediska současných znalostí chemie, biochemie a genetiky živá buňka s nutnými několika stovkami genů nemohla samovolně vzniknout ani v tom nejideálnějším prostředí, kde je voda a všechny správné chemikálie i parametry. O tom je v naší rubrice „Vznik života – chemická evoluce“ mnoho článků.

2. Další výzkumy celý ten fantastický nevědecký scénář samovolného vzniku buňky (popravdě, materialističtí vědci žádný scénář nemají, jen PEVNĚ VĚŘÍ, že buňka nějak vznikla) ještě víc komplikují tím, že život je na naší zemi asi ještě déle jak 4 miliardy let. Tím pádem k bodu č. 1, kde se počítá s ideálními podmínkami prostředí, přistupuje bod č. 2, kdy se ukazuje, že na naší zemi pro vznik života vůbec žádné ideální podmínky TEHDY nebyly a navíc ke vzniku buňky nebylo ani dost času, vzhledem k údajnému stáří Země (cca 4,54 mlrd. let).

3. Materialisti ovšem ze své vadné, nevědecké filozofie ustupovat nehodlají, a budou všechny svoje PROTIVĚDECKÉ nesmysly zločinecky vyučovat ve školách a troubit do veřejnosti: „život nějak sám od sebe vznikl, protože musel, protože tu život je a od nikoho živého nepochází, jak dobře víme“ – zatím ještě nevíme, jak k tomu došlo, však my na to přijdeme – v nejhorším tento problém vyženeme daleko do kosmu, kde platí jiné chemické zákonitosti, matematická pravděpodobnost tam není tak přísná jako na Zemi a podmínky pro vznik živé buňky jsou mnohem příznivější…! (akorát se nám to ještě trochu zkomplikuje otázkou, jak se pak ten život dostal z místa svého vzniku, přes ty nehostinné dálavy kosmu, plné tvrdého záření a hlubokého chladu, na naši Zemi … „ale to my všechno vyřešíme“.)

4. A to nejdůležitější: vy, kreacionisti a věřící lidé, netahejte nám do vědy nějakou svoji NIČÍM NEPODLOŽENOU VÍRU.

My, ateisti a evoluční materialisti, vyznáváme jen TVRDÁ VĚDECKÁ FAKTA. Amen.

Komentujte

Please Přihlásit to comment
  Subscribe  
Upozornit na