Evoluční vědci stahují převratné výsledky a nechávají v teorii díru

pavelkabrt Ostatní, různé 11 Komentářů

Adam Eliyahu Berkowitz

Přeložil Pavel Kábrt – 12/2017, na stránkách BREAKINGISRAELNEWS vyšlo 29. prosince 2017.

Bible říká v Genesis:  I řekl Bůh: „Vydej země rozmanité druhy živočichů, dobytek, plazy a rozmanité druhy zemské zvěře!“ A stalo se tak. (1:24)

Harvardský biolog zveřejnil před třemi týdny studii, ve které se distancuje od předchozího článku a přiznává, že to byla jeho předpojatá víra, co ho vedlo ke špatným závěrům, a že tedy stále zůstává mezera v poznání, kterou současná evoluční teorie není schopna vysvětlit.

V roce 2016 uveřejnil v Nature Chemistry Jack Szostak, nositel Nobelovy ceny a profesor genetiky na Harvardově lékařské škole, svůj objev, který označil jako „synthetic tour de force“ [husarský kousek syntézy]. Tvrdil, že objevil způsob, jakým se ribonukleová kyselina (RNA) sama replikuje. Jeho objev byl mocným nástrojem evolučního modelu vzniku života.

Ribonukleová kyselina (RNA) je nutná pro vznik enzymů, takže je podstatným faktorem pro všechny formy života. Evoluční teorie tvrdí, že RNA byla mezi prvními molekulami, které vznikly, a že RNA musela existovat, aby existoval život. RNA tak, jak ji dnes nalézáme v buňkách, je velmi složitá a nestabilní molekula, vyžadující svoje vlastní enzymy ke svojí vlastní reprodukci. Aby se první RNA vyvinula v prebiotickém stavu během dějin světa, musela by se sama reprodukovat, ale bez těchto enzymů.

Vyřešením této záhady RNA, což se dá srovnat se záhadou, co bylo dřív, „kuře nebo vejce?“, je pro evolucionistický model tak základním problémem, že na něm vědci pracují už přes 50 let.

Vsuvka:

[Poznámka Pavla Kábrta: Cha, cha,  kreacionisté, zasmějme se: přes padesát let pracují evoluční „vědci“ na vyřešení záhady, jak se egyptské pyramidy samy od sebe postavily a vedle nich, jak se sám od sebe sestrojil velbloud, a také nevědí, proč je v evoluční teorii 1+1=2 000, neuvěřitelné. Jak asi evoluční „věda“ jednou objeví, že buňka vznikla sama samovolně, když ale ve skutečnosti sama samovolně nevznikla, jak ukazuje už dlouho současná věda, což ale evoluční „vědátoři“ odmítají akceptovat? Vejce nemohlo být dříve než kuře, toto je jen umělý evolucionistický problém, slaměný panák, protože aby z vajíčka vzniklo kuře, musí být vejce nejprve oplozené (čili vedle slepice tu musí existovat též kohout), a také zahřívané a otáčené, to ví každá babka z JZD, ale doktoři z Harvardu to netuší. Kupte si vejce v samoobsluze a pohoďte ho někde na poli, jestli z něj bude kuře…cha, cha].

*****

Szostak tvrdil, že umožnil RNA její vlastní reprodukci ve své laboratoři bez těchto enzymů, a tak prokázal, že se RNA hodí do evolucionistického modelu a nevzniká spontánně. V jeho experimentu se propojovaly prvky, o kterých věřil, že existovaly v prostředí dávné země, včetně vřící vody a fosfátů a ozařování produktů. Tyto laboratorní podmínky jsou pojaty tak, aby se podobaly představám Charlese Darwina o dávných „horkých jezírkách“, ve kterých vznikal život. Darwin teoretizoval, že jezírko „se odpařilo, zahřálo, a pak zalilo dešťovou vodou za svitu sluníčka.“

K tomu řekl organický chemik John Sutherland z univerzity v Manchesteru, sám spoluautor původní studie, že „Ribonukleotidy jsou prostě jen vyjádřením základních principů organické chemie“.  „Dělají to bezděčně. Instrukce, aby toto dělaly, jsou ve struktuře předchozího základního materiálu. A když se mohou samy od sebe tak snadno zorganizovat, nemělo by se zřejmě na ně nahlížet jako na složité.“

Ukazuje se, že původ života na zemi je o dost složitější, než badatelé věřili. Na začátku tohoto měsíce Tivoli Olsen, kolega, usiloval zopakovat Szostakovy výsledky, ale nešlo to. Szostak připustil, že jeho výsledky jsou neprůkazné.

„Podíváme-li se nazpět, byli jsme úplně oslepeni naší vírou [v naše objevy] … nebyli jsme dostatečně obezřetní a precizní, jak bychom měli být (a jak byl Tivoli), když jsme interpretovali tyto pokusy,“ řekl Szostak Retraction Watch.

Bez možnosti vytvořit RNA v laboratoři bez nutných enzymů žádná teorie o ´malých horkých jezírcích´, ve kterých vznikal život, nefunguje. Ve skutečnosti chemické procesy produkované laboratoří žádné stavební kameny, nutné pro život, nevytvářejí.

Pokračování článku v angličtině je zde.

Závěr

Pavel Kábrt:

A tak evoluzionistické fantazmagořiny opět selhaly – ale nebojte se, ateistická společnost je vyznává dál, vždyť jiného boha stvořitele nemá. Evoluzionisté se nevzdávají, jednou na to přijdou, jak se ten svět sám od sebe vytvořil … musíme jen počkat na další pokroky evoluzionistické pavědy, a zatím to učme naše děti, že to tak jistě bylo, jak si evoluzionisté, kteří skočili na špek prolhanému Charlesu Darwinovi, vymýšlejí, i když skutečná tvrdá věda ukazuje jiným směrem. Ať ty naše děti mají prima mylné názory, chaos v hlavách i životě a skvělou budoucnost bez Boha, s evoluzionistickou morálkou a bohy či modlami, které si samy vytvoří či jim materialistická společnost vnutí. Čeká nás skvělá budoucnost ve společnosti žijící ve lžích a omylech.

 

11
Komentujte

Please Přihlásit to comment
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
FotonVáclav Dostálpavelkabrtjhk - vlastaadmin Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Foton
Foton

Jednoducho je za celou touto snahou vidno úsilie: „za každú cenu poprieť možnosť stvorenia biosféry stvoriteľom“. A to i za cenu postavenia logiky na hlavu a popretia akejkoľvek empirickej skúsenosti ľudstva. (A ešte tento shit zaobalujú do vedy a vedeckej terminológie. Komédia…..) ….Dokázal som, že výbuchom vodíka v kyslíkovej atmosfére vznikla voda. Živé organizmy obsahujú až 70% vody. Čiže život vznikol samovoľne. (Logik sa musí chytať za hlavu pri takomto type argumentácie evolucionistov.)

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Bible říká v Genesis: I řekl Bůh: „Vydej země rozmanité druhy živočichů, dobytek, plazy a rozmanité druhy zemské zvěře!“ A stalo se tak. (1:24) Jak nesmírně důležité je si uvědomit celý kontext toho, co se zde píše. A pak jak je nesmírně důležité pokračovat v tomto kontextu i dále – a ne jen zůstat u prvních veršů Bible, pak udělat tlustou čáru – a pokračovat dále. Co se tady píše? Nic jiného – než že Bůh řekl – a stalo se tak. Nikde tady není žádným způsobem přesně vysvětleno –… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Pavel Kábrt – přesně tak. )))

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Pavel Kábrt – Vám také. Pokoj Vám od Boha a Ježíše Krista – kéž Vás opatruje až do jeho příchodu. RE: – Václav Dostál – Pobytem v začarovaném kruhu a frustrací z toho – nejen frustrace – kdyby to byla jenom frustrace – to by ještě šlo. Boží slovo nás však v podstatě varuje před tím, že když se člověk nepoddá Bohu – pak mu nezbyde než ta „pouze“ druhá možnost – a to je poddání se zlu. A to už není „jen pouhá frustrace“. To je už… Číst vice »

Václav Dostál

jak to asi skončí?
Pobytem v začarovaném kruhu a frustrací z toho.
Jediným východiskem z té frustrace je opuštění toho začarovaného kruhu evolučního učení spolu s přijetím logičtějšího a osvobozujícího biblického učení. Výměna prvorozenství za misku čočky naopak spoutává.

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Vyřešením této záhady RNA, což se dá srovnat se záhadou, co bylo dřív, „kuře nebo vejce?“, je pro evolucionistický model tak základním problémem, že na něm vědci pracují už přes 50 let. Případ kuřete, nebo spíše slepice a vejce je velmi vhodným příkladem. Každý rozumný člověk si uvědomí, že nejdříve tu muselo být kuře/slepice – a pak vejce. Samozřejmě je třeba si uvědomit, což by ale rozumný člověk samozřejmě znovu podle mě bez problému pochopil, že nestačí ona slepice – ale musí tu být také kohout – že? Proč potom… Číst vice »

admin

Evoluzionistické fantazmagořiny 🙂

Pěkná shoda okolností – zrovna dnes ráno jsem na Facebooku v rámci cyklu výroků „Hvězdné evoluční pěchoty“ zveřejníl dřívější Szostakův výrok z roku 2002 o tom, že

„VĚDCI VYTVOŘÍ ŽIVOT VE ZKUMAVCE BĚHEM 10 LET.“

Takto Szostak vysvětloval reportérovi proces vytváření buněčné membrány: Jakmile je obal vytvořen a vědci přidávají nukleotidy ve správném poměru, pak to darvinistická evoluce jednoduše převezme a bude pokračovat dál. My necháme jen evoluci dělat těžkou práci a budeme to sledovat,“ řekl Szostak.
comment image