comics-research

Evolucionisté se opět vylhávají z nepříjemných faktů

pavelkabrt Stáří Země a vesmíru 5 Komentářů

Kreacionisté věří na zázraky – ale nač to vlastně věří evolucionisté?

Přeložil jsem a stručně popsal základní myšlenky ze zcela zmatečného evolucionistického článku:

3,5 miliardy let staré zkameněliny popírají názory o začátcích Země

Kdo umíte anglicky,  posuďte sami, zda jsem to následně popsal správně v jednoduchých bodech.
Pavel Kábrt

V článku jsou tyto evoluční myšlenky:

– stále více důkazů a nálezů ukazuje, že život na zemi existoval už před 4 miliardami let a spíše ještě dřív!

– co s tímto nepříjemným zjištěním uděláme, kamarádi darwinisté?

– jak mohl život vzniknout na rozpálené zemi, kde nemohla být ani voda, nevíte někdo?

– a jak navíc mohl život vzniknout pod těžkým bombardováním meteority z kosmu?

– jak tedy mohl život vzniknout v tak nehostinném období Země, které jsme my sami evolucionisté nazvali hadean čili peklo?

– nebojte se, však my to nějak vyřešíme a svoji víru, že kamení polité vodou ožilo a změnilo se na lidi a přírodu, zachováme

– a už to máme, je to docela jednoduché: život může vyskočit ze země snadno a lehce a hlavně rychle, pokud jsou pro to vhodné podmínky

– a z toho tedy navíc jasně plyne, že vznik života není nic složitého a ve vesmíru bude život velmi hojný

– život nepotřebuje miliardy let ke svému vzniku (zapomeňte na dlouhou chemickou evoluci buňky, to je omyl)

– a japato je to možné, bratři evolucionisté? – úplně lehce: stačí ty správné podmínky pro vznik buňky a buňka se zkonstruuje sama, neživá hmota ožije – je tu někdo, kdo tak jasné a vědecké řešení nechápe?

– takže to bude asi tak, bratři evolucionisté, že Země kdysi vlastně ani moc rozpálená nebyla, třeba nebyla vůbec horká, že?

– a navíc, co když žádné bombardování z kosmu nebylo, možná máme na to docela špatný pohled po tak dlouhé době, to se může stát

– možná bylo na zemi všude plno vody a spousta souše, čili docela slušné podmínky?

– ale také je možná úplně jiná věc: ty stopy života, které jsme našli (stromatolity, izotopové poměry uhlíku, mikrofosilie, tubule) nejsou vůbec životem, je možné, že je to jen špatná interpretace anorganických útvarů – a tím to máme z krku

– i když s tím někteří z naší darwinistické party ostře nesouhlasí, nebylo by možné, že se tyto útvary jen životu podobají, ale ve skutečnosti jsou dílem neživých procesů a nejsou to zbytky živých organizmů?

– co když bombardování země meteority bylo jen na jedné straně zeměkoule, a na druhé straně byl klídek, pohoda, ráj?

– možná jsme toto období Země nazvali špatným slovem hadean, horoucí peklo, podsvětí

– ale žádný „hadean“, rozpálené peklo, to tehdy vůbec nebylo, před těmi 4 miliardami let, spíše to byl Eden, ráj, klídek, pohodička, prostě ideální podmínky pro vznik živé buňky

Přečtěte si sami ten článek v angličtině, ať vidíte, co je to „evoluční pravá věda ořechová“, jak „moudří“ evolucionisté zápasí s nepříjemnými fakty, se kterými si vůbec nevědí rady, protože ta fakta popírají jejich evolucionistický mýtus.

Evolucionisté se prolhávají fakty, nálezy a skutečnou vědou, aby udrželi svůj fantastický protivědecký příběh o samovolném nahodilém vzniku života na dávné mrtvé Zemi. Svůj neudržitelný příběh vylhávají ad absurdum. Na rozpálené zemi „byly oceány vody“ (chacha) a v tomto sterilním, nejsterilnějším pekle (profesor Pasteur se určitě obrací v hrobě), kde byl i volný kyslík (který zabraňuje syntézám) a za těchto hydrolyzujících (čili peptidy a proteiny vodou ničících) podmínek „vyskočila ze země živá buňka“ o několika stovkách genů, tisícovkách proteinů, s organelami a membránami a začala se vesele množit (dělit) a metabolizovat a radostně si žít v tomhle pekle na zemi – a vyvíjet se až k člověku. Není to úžasné, konečně se „vědecky“ dozvědět, jak z bláta vznikla bakterie a z bakterie bakteriolog?!

Kam se hrabou všechny náboženské zázraky dohromady, proti těm evolučním! Zkuste se dozvědět z tohoto článku, jak k tomu přírodovědecky došlo: nedozvíte se nic, jen fantazie, mýty a nevědecké spekulace typu „jedna paní povídala“.

Jaký termín najít pro to, kdy evolucionista popisuje, jak se stalo něco absurdního v rozporu se všemi zkušenostmi a vědeckými poznatky o chování hmoty, a nazývá to vědou?

Poučení z krizového vývoje evoluční pavědy:

  • Kreacionisté věří na zázraky konané vysokou inteligencí. Čili na něco možného.
  • Evolucionisté věří na zázraky konané mrtvou hmotou. Čili na něco nemožného.

5
Komentujte

Please Přihlásit to comment
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JoelVáclav Dostálznamy neznamyjhk - vlasta Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Joel
Joel

nějak jsem to nedopatřením odeslal takže znova: to jhk-Vlasta “ já po pravdě nemusím věřit tomu, že Bůh existuje. Já to v podstatě vím. To, čemu po pravdě musím věřit je to, že můj skutek víry v to, že Kristus je Syn Boží – bude mít odměnu v podobě věčného života v Božím království“ To je přesné! Já jsem na začátku, takový elév, ale podle mne není dobré, když se tolik zdůraznuje, že VĚŘÍME v Boha, když VÍME, že je. Pak si ateisté, jako já donedávna, myslí, že je to… Číst vice »

Joel
Joel

to jhk-Vlasta “ já po pravdě nemusím věřit tomu, že Bůh existuje. Já to v podstatě vím. To, čemu po pravdě musím věřit je to, že můj skutek víry v to, že Kristus je Syn Boží – bude mít odměnu v podobě věčného života v Božím království“ To je přesné! Já jsem na začátku, takový elév, ale podle mne není dobré, když se tolik zdůraznuje, že VĚŘÍME v Boha, když VÍME, že je. Pak si ateisté, jako já donedávna, myslí, že je to jen víra, takové „hobby“, nějakých „cvoků“. Mělo… Číst vice »

Václav Dostál

znamy neznamy
Zaprvé: Každý věří tomu, čemu CHCE věřit. Zadruhé: „Kontroverzní“ myšlenky a činy jsou nebezpečné. Zatřetí: Strach má velké oči.
To jsou ta „kouzla“

Petr Kalkant
Petr Kalkant

Člověk podvědomě předpokládá, že s tím, jak se odhalují stále nová a nová fakta, vyjevuje se stále více pravá skutečnost. Asi to vychází z nějaké oprávněné premisy, která je zasazená do špatného rámce. Je to k zoufání, když si člověk uvědomí, že sebe-detailnější analýzy a hromadící se nálezy nedostačují k všeobecnému odhalení pravdy. Na začátku je předpoklad, pak navazuje celá libovolně dlouhá etapa analýz, bádání a objevování, až nakonec zjistíme, že lidi stejně ohýbají všechno, s čímž se nějak setkají, podle svých výchozích premis a předpokladů, takže na konci je… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

•Kreacionisté věří na zázraky konané vysokou inteligencí. Čili na něco možného. •Evolucionisté věří na zázraky konané mrtvou hmotou. Čili na něco nemožného. – já po pravdě nemusím věřit tomu, že Bůh existuje. Já to v podstatě vím. To, čemu po pravdě musím věřit je to, že můj skutek víry v to, že Kristus je Syn Boží – bude mít odměnu v podobě věčného života v Božím království. Pro tuto víru tu je Bible – která obsahuje svědectví lidí o tom, že Kristus je skutečně Syn Boží ve smyslu – onen… Číst vice »