finches

Chudáci evolucionisté: už se nadobro pomátli

pavelkabrt Ostatní, různé 6 Komentářů

Darwinova evoluční teorie má vážné trhliny: Vědcům se přímo před očima vyvinul nový druh ptáka

Publikováno 10:22, 01. prosince 2017

Londýn/Galapágy – Další kreacionistický mýtus vzal za své. Na Zemi se totiž objevil nový druh opeřence, a to přímo před očima biologů. Stalo se to navíc mnohem rychleji, než by kdo očekával. Včetně samotného Charlese Darwina, který výzkumu na Galapágách, kde se nový druh ptáka objevil, věnoval podstatnou část života. O významném objevu informoval žurnál ILF Science. (celý článek)

Zdroj: Globe24.cz

 

6
Komentujte

Please Přihlásit to comment
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Trevisojhk - vlastapavelkabrt Recent comment authors
  Subscribe  
Upozornit na
Treviso
Treviso

Vy sám považujete článek za pomatený a přesto ho sem dáte.
Je vidět, že kvalita příspěvků pro vás není důležitá 🙂

Ale jinak sem článek kvalitativně zapadá. Měl by jste se s autorem domluvit na spolupráci. 🙂

jhk - vlasta
jhk - vlasta

Jinak pozor na věc – tento článek je odborným článkem, který samozřejmě je podpořen vědeckým výzkumem, neboť to tam je napsané. A co je tam napsané – to je pravda a vlak přes to nejede. Tzn. když se mutace nějakým způsobem projevila v tom, že ptákům narostly zobáky jinak – pak samozřejmě ihned následně na to zmutoval nějaký strom právě tak, aby k tomu šel onen zobák použít. Nejedná se tedy o určitou kreativitu oněch ptáků, co tedy s tím zobákem, který mi nějak narostl – ale o zcela náhodné… Číst vice »

jhk - vlasta
jhk - vlasta

RE: – Pavel Kábrt. To by opice přece nikdy neudělaly. PK – ano. To by opice nikdy neudělaly – oni to k životu nepotřebují. Rozdíl mezi lidmi a zvířaty je tak propastný – že k tomuto poznání není příliš těžké nějak dospět. Bohužel – v okamžiku, kdy budu zaslepený evolucionista – budu všem rozdílům říkat – následek vývoje. Před mnoha lety jsme na tom byli stejně. Tudíž se o žádné velké rozdíly nejedná – za všechno může vývoj. To je podobné, jako kdybych projel louží a ostříkl nějakého člověka na… Číst vice »