Achillovy paty evoluce

pavelkabrt Knihy a brožury Napsat komentář

Kniha Achillovy paty evoluce je přeložená do češtiny, jak jsem již dříve zde informoval, a měla by vyjít na jaře 2016 v pražském nakladatelství Advent-Orion. Součástí knihy je DVD. Samotný překlad (bez ostatních výdajů) stál 37 000 Kč díky tomu, že mnozí překládali zdarma nebo za nízkou cenu. U běžné agentury by překlad stál přes 100 000 Kč. Děkuji všem dárcům peněz (Maranatha, T. B., M. J., L. B., M. V. + M. V., L. L., P. F., L. V., L. P., D. N., P. Z., P. B., J. P. a další), stejně jako obětavým překladatelům (V. D., M. T., P. B., Ž. N., R. Č. a další).

Dnes, 26. 9. 2015, mi přítel Lubo poslal v emailu upozornění, že DVD s videem Achillovy paty evoluce je už nadabované ve slovenštině.

Nemám tušení, kdo to nadaboval a uploadoval na Uložto a dal též na YouTube. Ale je to perfektní video, vřele doporučuji všem hledačům pravdy. Evoluční teorie je v něm rozcupovaná na cáry – samozřejmě, kniha je mnohonásobně podrobnější a rozsáhlejší /originál má 272 stran/. Pro fanatické evoluční lháře a členy Darwinovy sekty je toto video pochopitelně bezcenné, jako ostatně celá pravda a vše ušlechtilé vůbec.
Pavel Kábrt

Komentujte

Please Přihlásit to comment
  Subscribe  
Upozornit na